Tüm platformlar için e-ticaret.

12 Kas 2020 86 Yorum
2020 İlkbahar Yaz Sokak Modası

Her yıl yeni başlayan sezonla birlikte bizlerde moda alanında ne tür gelişmeler olduğunu ev yeni sezonda bizleri ne tür moda ayrıcalıklarının beklediğini merak ediyoruz. Her sezon yeni bir etki ile başlayan moda akımları birbirini takip eden ve aynı zamanda çok şaşırtıcı olabiliyor. İşte 2020 ilkbahar yaz sokak modası da büyük beklentilerin ardından görücüye çıkmaya başladı.

2020 ilkbahar yazında bizleri nelerin beklediğini, ne tür kıyafetlerin dolaplarımızı şenlendireceğiniz merak ediyorsanız gelin detaylara birlikte göz atalım.

Canlı Renkler

Birkaç sezondur neon renklerin moda dünyasında çok ayrı bir yeri oldu. Bu ilkbahar yaz sezonunda da bu etki artarak devam ediyor. Tüm tonları ile birlikte en çarpıcı ve dikkat çeken canlı renkler yeni sezonda dünyaca ünlü markaların defilelerinde boy gösteriyor. Hem de bu renklerin kullanımı oldukça cesur bir şekilde karşımıza çıkıyor. Tek renk elbiseler ya da takım elbiseler şeklinde çok göz alıcı ve can yakıcı olan bu renklere bu sezonda hazır olmalısınız.

Göz Alıcı Deri Parçalar

Eski dönemlerde deri giymek için ya çok özel anların olması gerekirdi, ya da buna cesaret edip deri giyebilen kişi sayısı oldukça az idi. Ancak bu sezon sokaklar cesur stillerini sergilemekten korkmayan kadınlarla dolu olacak. Deri parçalar hiç bu kadar sıradan ve hayatımızın içinden olmamıştı. Gündelik yaşamda dahi en cesur deri parçalar en sakin halleri ile gözde kombinlerimizin baş tacı olacak.
Deri pantolonlar birçok farklı kombin önerisi ile sizlerin bu sezonda karşısında olacak. Onları sade birer bluz ve basic tshirt ile kombinleyebilir ve hem şık hem de özügr bir sokak stili sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda bu parçalar ile günün devamında çok şık bir gece kombini yaratabilirsiniz. Çok yönlü deri parçalar hem gündüzleri sokaklarda hem de geceleri şıklığınızın önemli parçalarından olacaktır.

Ultra Yüksek Bel Pantolonlar

Birkaç sezondur yükse bel pantolonlara aslında oldukça alıştık. 2020 ilkbahar yaz sezonunda da ultra yüksek bel pantolonlarla çok keyifli kombinler yapmaya hazırlanın. Neredeyse her tür vücut tipine çok yakışan yüksek bel pantolonlar hem iş yaşamında hem de gündelik yaşamda sıklıkla karşımıza çıkacak. Güncelik yaşamda göz alıcı sokak kombinleriniz için Jean kumaşlardan elde edilen yüksek bel pantolonların bu sezon patlama yarattığını sizlerde göreceksiniz. Hem balon modellerde, hem de skinny modellerde ultra yüksek bel Jean pantolonların en çok satanlar arasında yer alacağı şimdiden anlaşılıyor.

Yılın Rengi Bej Ve Nude

Bu sezon kış dönemine damga vuran bej ve nüde rengi 2020 ilkbahar yaz koleksiyonlarında da yerini aldı. Camel ve krem tonların yerine kullanılan ve çok sevilen nüde rengi her tür tasarım için adeta can yakıyor. Özellikle ayakkabı modasının en çok sevilen ve takip edilen rengi olacağı şimdiden anlaşılıyor.

Karpuz Kol Modası

Eski dönemlerden günümüze gelen karpuz kol modası bu sezonda çoktan yerini aldı. Eskiye dönüşlerin belki de en güzel adımlarından birisi olan karpuz kol ile çok şık kombinler yapmaya hazır olun. Sadece bluz gurubunca görmeye alıştığımız karpuz kol modasını, sektörde yaşanan gelişmeler sayesinde artık her tür üst grupta bulabilirsiniz. Karpuz kol tshirtlerle birlikte karpuz kol gömleklerle çok şık kombinler yaratabilirsiniz. Aynı zamanda spor ve gündelik yaşamda kullandığınız parçalarınız için de karpuz kol seçimleri yapabilirsiniz.

El Emeği Göz Nuru Tasarımlar

El emeği ile yapılan her tür parça olan ilgi sürekli olarak bir artış gösteriyor. 2020 ilkbahar yaz koleksiyonunda en keyifli el işçiliği ürünler sizleri oldukça şaşırtacak. Özellikle yaz sezonunda bikini, mayo ve pareolarda karşımıza çıkan el emeği parçalar sizleri cezbedecek. Elbiseden şartlara, çantalardan bikinilere kadar her bir parçada bu tür tasarımları ve çalışmaları görmeye hazır olun.

Yorum Yaz
 • Nakliye Kolaylığı
  100₺ üzeri siparişler
 • Para İadesi
  30 Gün garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  +9 0530 833 26 74
 • Güvenli Ödeme
  Korumalı online ödeme

Haber bültenine abone olarakilk Sen haberdar ol!

Copyright © 2017 Meva Software