Tüm platformlar için e-ticaret.

12 Kas 2020 86 Yorum
2020 Kış Sokak Modası

Her yeni sezon başlangıcında o sezon en moda ürünlerin neler olacağını merak ediyorsanız 2020 kış sezonu için sizleri çok güzel ürünlerin beklediğinden emin olabilirsiniz. Geçen sezonun izlerini taşıyan kış ürünleri bu sene bir adım daha ileri giderek sizleri büyülemeye hazırlanıyor.

Özellikle sokak modası herkesin yakından takip ettiği alalardan birisidir. Çünkü çalışan, sosyal yaşantısı olan ya da boş olan herkesin hayatında gündelik yaşam vardır ve bu yaşamın en güzel tanımlayıcısı sokak modasıdır. Sizlerde 2020 kış sokak modasında neler olduğunu merak ediyorsanız gelin birlikte detaylara bakalım.

Takım Kıyafetler Bir Adım Daha İleride

Geçen sezonlardan takım elbiselere oldukça alıştık. Bu kış sezonunda da her tür takımın aynı etkisi devam ediyor. Hatta bir adım daha ileri giderek çok daha burjuvazi bir hal almış olarak karşımıza çıkıyor. Dünya devi markalar defilelerinde yine her tür takım elbiseye yer veriyor. Ancak bu sezon özellikle geniş ve uzun eteklerle yapılan ceket takımları oldukça göz alıcı görünüyor. Aslında 70’leri andıran bu hava sayesinde ciddiyet ve zarafet aynı kombin içerisinde toplanıyor. Hareketli kumaşlardan ve derilerden oluşan her tür takım elbise bu kış sezonunda dolaplarınızdaki en özel parçalar olmaya aday görünüyor.

Alakasız Giyinmeyi Sevenlerin Sezonu Geliyor

Bugüne kadar aslında güzel giyinmenin hep birbiri ile uyumlu parçaları kullanmak olduğunu gördük. Kombin yaparken her zaman birbirini hem renk, hem tasarım hem de kumaş olarak tamamlayan parçaları tercih ettik ve onları müthiş bir uyum içerisinde kullanmayı hedefledik. Şıklık ve stil sahibi olmak ancak bu şekilde mümkündü. Oysa 2020 kış sezonu ile birlikte dünya devi markaların tasarımcıları çok heyecan verici bir trend ile karşımıza çıkıyor. Ellerinde olan tüm stil, desen ve dokuları birbiri ile karıştırıp kullanan tasarımcılar alakasız parçaları aynı görünüm içerisinde kullanıyor. Ve enteresan bir şekilde ortaya çok beğenilen ve tutulan işler çıkıyor. Sizlerde alakasız giyimden yanaysanız ve sürekli bir uyum ruhunuza ters ise bu sezon sizin sezonunuz olacak, hazırlanın.

Yapak Kürk Kullanımı

Yapay kürkler 2020 kış sezonunun hit parçalarından birisi olarak karşımız acıkıyor. Önceden sadece dış giyimde kullanılan yapay kürkler bu sezon itibari ile artık her parça için bir seçenek oluyor. Üst giyimden alt giyime, ayakkabılardan çantalara kadar her bir parça için kürk kullanımından korkmayan tasarımcılar oldukça farklı bir trend ile bizlerin kapısını çalıyor. Ve işin en ilginç olan tarafı ise her tür ruh hali ve her zevk için inanılmaz bütünleyici bir durum ortaya çıkıyor. En rahat parçaların yeni sezonda yapay kürklerden hazırlandığını sizlerde göreceksiniz.

Püskül Detaylar

2020 kış sezonunda tasarımcılar oldukça renkli çalışmalar yapıyor. Bunlardan en güzeli ise şüphesiz püskül kullanımı. Bir püskül en fazla ne kadar kullanılabilir ki demeyin, püsküllerden elde edilen elbiseler, ceketler, etekler ve çok daha fazlası için sizlerde gözlerinize inanamayacaksınız. Modaya yön veren firmalar baştan aşağı sallanan püsküllerle kış sezonunu hareketlendiriyor.

Balon Formun Modaya Etkisi

Bu sezon tasarımcıların en önemli ilham kaynaklarından birisi de balon formlar olarak karşımıza çıkıyor. Dünya devi markalar her tür parça için balon form uygulamasını yapmaktan hiç çekinmiyor. En ünlü tasarımcıların kalemlerinden çıkan balon kol elbiseler adeta eksi dönem balolarında kopup gelen romantik prensesleri andırıyor. Yine üst grupta kullanılan balon kol uygulamaları sokak stilinde bile inanılmaz bir etki yaratıyor. Alt grup için balon uygulaması olur mu demeyin? Yüksek bel balon pantolonlar daha çok uzun sezonlar en çok konuşulan ve tercih edilen pantolon gruplarından olmaya aday gibi duruyor.

Kapitone Şenliği

Bu sezon tasarımcılar dur durak dinlemiyor. Ve koltuk kaplamalarında kullanılan kapitone kumaşları kendi podyumlarına taşıyor. Daha çok dış giyim, ayakkabı ve çantalarda karşımıza çıkan kapitone kumaşlar şimdiye kadar tek yönlü kullanıldığı için moda sektörüne çok şey kaybettirmişe benziyor.

Yorum Yaz
 • Nakliye Kolaylığı
  100₺ üzeri siparişler
 • Para İadesi
  30 Gün garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  +9 0530 833 26 74
 • Güvenli Ödeme
  Korumalı online ödeme

Haber bültenine abone olarakilk Sen haberdar ol!

Copyright © 2017 Meva Software