Tüm platformlar için e-ticaret.

25 Kas 2020 86 Yorum
Kiralık Tesettür Gelinlik Fiyatları

Tercih edeceğin tesettür gelinliği hem şık hem de uygun fiyatlar ile elde edebilmen senin elinde. Gelinlik alışverişinde bulunurken bulunduğun semtte sana yakın olan rahatlıkla elbise kiralayabileceğin alanlara göz atarak hem şık ve modern görüntüye sahip hem de bütçene uygun gelinlik fiyatlarını bulabilirsin.
Herkesin hayata bakış açısı ve beklentisi birbirinden farklılık göstermektedir. Hayatında bir kere kullanacağın, senin için özel olan yalnızca ve yaşamış olduğun hatıraların ön planda olacağı o günde gelinlik seçimini en güzel şekilde yapabilirsin. Fakat bunu kiralayarak da gerçekleştirebilirsin.

Ömrün boyuna bir daha kullanmayacağın ve odanın bir köşesinde yıllarca kalacak, insana hiçbir faydası bulunmayacak bir gelinlik olmasından ziyade o gün için 1 günlüğüne kiralayacağın hem çok özel hem de çok renkli tasarıma sahip olan bir gelinlik unutulmaz bir fotoğraf albümü oluşturmayı da sağlayacaktır. Burada senin avantajın şu olur ki; bir günün için kiralayacağın bu gelinlik, en iyi bir markanın ve en güzel işçilik ile tasarlanmış koleksiyon ürünü olabilir. Satın almak istediğinde böyle bir gelinliğin sadece hayallerinde kalacak bir parça olacağının bilincinde olarak kiralamak isteyebilirsin. Gelinlik kiralamak, düğün fotoğraflarından sürekli bakacağın bir anı oluşturmak ve gerçekten şık ve gösterişli bir görüntünün hep akıllarda kalmasını isteyen kişilerin başvurmuş oldukları bir yöntemdir.

Gelinlikte Fiyatlandırma Neye Göre Belirlenir?

Kiralık gelinlik fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Bazen tek bir gün için kiralayacağın gelinliğin fiyatı oldukça düşük olabilmekle beraber bazen çok yüksek bir miktarda olabilmektedir. Ama her ne olursa olsun satın alacağın bir gelinlik fiyatından daha uygun bir fiyat olacağını söyleyebiliriz. Öncelikle gelinlik fiyatlarından bahsetmeden önce bu fiyatların neye göre farklılık gösterdiğine değinelim. Seçecek olduğun gelinliğin kumaşı, kumaşının cinsini burada önemlidir. Burada en büyük pay kumaş kalitesine ve cinsine düşer. Ardından satın alacağın gelinliğin üzerindeki işlemelerin miktarı, işlemelerin boyutu ve el işçiliği burada önemli bir detaydır. Eğer bir de özel dikim bir gelinlikte tabii ki söz konusu olacaktır. Bu üç faktörü göz önünde bulundurarak tesettür kiralık gelinlik tercih değerlendirebilirsin.

Kiralık Tesettür Gelinlik Fiyatları

Tesettür formda kiralık gelinlik fiyatları internet üzerinden farklı sitelerden ulaşabileceğin oldukça uygun rakamlar gözlemlenirken sana en yakında olan ya da bulunduğun semtte ucuz olarak gelinlik kiralayabileceğimn, mağazaları ziyaret ederek farklı fiyatlandırmalar alabilirsin. Bu anlamda internet fiyatlarına baktığımızda günlük ve haftalık gelinlik kiralama miktarlarını görebilmekteyiz. En ucuz ve uygun günlük kiralık tesettür gelinlik fiyatı 400 TL'den başlamaktadır. Bunlar en olabilir ve karşılaşılabilecek modellere sahip gelinliklerin fiyatı olmaktadır. Daha güpürlü ve şık bir görüntü elde etmek istediğin modellerde ise 750 lira ile 1500 lira arasında değişen bir miktar karşına çıkabilir.

Haftalık ve Günlük Tesettür Gelinlik Kira Fiyatları

En özel gününde tercih edeceğin tesettür gelinlik modellerinden balıkçı dediğimiz model yapısına sahip bir gelinliği haftalık olarak kiralamak istiyorsan bir haftalık balık model gelinlik kiralamanın bedeni 800 TL dir.
Daha şık ve çok modern bir gelinlik olsun diyorsan 2 bin liradan başlayan haftalık kiralama miktarları modeli ve üzerindeki dikim ayrıntılarına göre yükselebilmektedir. Özellikle 2019 yılında çokça tercih edildiği görülen ve 2020 yılında da yine kullanılan gelinlik modellerinden kolları ince detaylı bir şekilde ince işlemesi bulunan yaka kısmından bel kısmına kadar ince ince işlenmiş etek kısımlarında tamamı ile beyaz bırakılmış olduğu modelli haftalık olarak kiralamak istediğin de 1.200 TL ödemen gerekir. Benim gelinliğim en şık olmalı ve özel seri bulunmalıdır diyorsan kiralama bedeli haftalık olarak 2.750 lira ve üzerinde bir miktar ödemen gerekecektir.

Gelinlikte Tesettür Modellerinin İsimleri

Gelinlik tasarımlarında tercih edilen modeller çizim aşamasında isimlendirmelerE tabi olurlar. Özellikle bu sektörde bulunan giysi modelleme ve gelinlik üreticileri bunu bilmektedir. Modern gelinlik modelleri arasında seçenekleri şu şekilde sıralayabiliriz;

- Üç boyutlu bir görüntüye sahip tesettür gelinlik modeli
- A model adı verilen yaka kısmından etek ucuna kadar tasarlanmış özel bir tesettür gelinlik modeli
- Tamamı ile çiçeklerle bezenmiş ve ince işçilikli gelinlik modelleri
- Drapeli tesettür alanında kullanılan gelin yapıdaki gelinlik modelleri
- Kabarık prenses model adı verilen tesettür gelinlik çeşitleri
- Daha modern ve kusursuz bir görüntü sunan lüks taşlı dantelli modeller
- Şifon bir yapıya sahip ve kabarık modeller

Bir de son zamanlarda yine trend parça olarak kullanılan hem uzun kuyruklu hem de pileye sahip olan kiralık tesettür gelinlik modelleri çokça tercih edilmektedir.

Yorum Yaz
 • Nakliye Kolaylığı
  100₺ üzeri siparişler
 • Para İadesi
  30 Gün garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  +9 0530 833 26 74
 • Güvenli Ödeme
  Korumalı online ödeme

Haber bültenine abone olarakilk Sen haberdar ol!

Copyright © 2017 Meva Software