Tüm platformlar için e-ticaret.

14 Kas 2020 86 Yorum
Ucuz Gelinlik Fiyatları

Hayatımızın önemli zaman dilimlerinden olan evlilik sürecinde her şeyin tam ve eksiksiz olmasını isteyebiliriz. En özel günün bitiminden sonraki süreçlerde maddi olarak da kişinin zorlanmadığı bir aşamada bulunması zihinsel olarak kişiyi yormadan süreci sonlandırılmasını sağlar. Bugün hem şık hem kendimizi özel hissetmek istemekteyiz. Fakat hayatımızda bir kere karşılaşacağımız daha uzun bir sürecin başlangıcı olan bugün de hem gelinliği hem de düğün masraflarını daha uyguna getirmek bizim elimizde. Daha uygun ve ucuz gelinlik arayışında olan kişiler için hazırlanmış olan yazımızda işine yarayacak ucuz kombin fırsatlarını sunuyoruz.

Evine Yakın Olan Yerler Önceliğin Olsun

Hem uygun hem de şık tasarımlı bir gelinle sahip olmak istiyorsan aslında öncelikle bulunduğun bölgede bir araştırmaya çıkabilirsin. Bu araştırma yaparken uygun fiyatlı elbise modellerinin satıldığı mağazaları tercih edebilmen senin için en ucuz gelinliğe ulaşmanı sağlayacaktır. Bunu sadece mağazalar ile sınırlandırman aslında araştırma alanını daraltacak hem farklı modelleri görmene hem de istediğin ucuzlukta gelinliği bulmana dezavantaj oluşturacaktır. Genellikle mahalle aralarında ya da ismi çokta duyulmamış olan markaların bulunduğu vitrinlerde tam da istediğin tarzda ve uygunlukta gelinlik ile karşılaşman daha olasıdır. Burada önemli olan senin vücut yapına uyması, içine sinen bir görüntüsünün bulunuyor olmasıdır. Gelinlik arayışında bulunurken aslında bütçeyi sarsmayacak uygunlukta bir gelinlik tek kişinin üzerinde oldukça şık durabilmektedir. Burada önemli olan kendine uygun hem bedenine, beden yapına hem de tarzına uygun olan gelinliği bulabilmendir.

İnternet Siteleri Üzerinden Araştırma Yapabilirsin

Dışarıdan yapılacak olan bir gelinlik arayışının ardından istemiş olduğun görüntüde şıklığa sahip olan gelinliği bulamıyor olabilirsin. İnternet sitelerinde ikinci el gelinlik modelleri satan ve oldukça uygun fiyatlarda olan sitelere bir göz atabilirsin. Burada yeni ve farklı marka ve modeldeki tasarımları uygun fiyatlar ile bulabiliyorsun. Bazen kendi tasarladığı ürünleri özel butik ilanları ile tanıtan sayfalar bazen de büyük alışveriş siteleri içerisinde yer satın alarak kişisel satışını gerçekleştiren markalar beklentini karşılamaya yetecektir. Görmediğin modeller ile karşılaşman pek olası bir durum. Bir de bu tarz sitelerin sağlamış olduğu en büyük kolaylıklardan biri de satın alınan ürünün garantide ve güvencede oluşudur. Sertifikaya sahip siteler aracılığı ile yapacağın alışverişler sonrasında eğer gelinliğe dair içine sinmeyen bir durum olursa istersen geri iade edebilir ve paranı geri alabilirsin. Oldukça kaliteli ve alanında uzman bir markanın tasarlamış olduğu gelinliği ikinci el kategorisinde olduğu için oldukça uygun bir fiyata satın alabilmem mümkünse de en güzel ve en özel anlarını unutulmaz ve de vazgeçilmez kılmak istiyor hem de bütçene uysun istiyorsan detaylı bir şekilde siteler arasında analiz yapabilirsin.

İkinci El Satışın Yapıldığı Giyim Siteleri ve Uygulamalarına Göz Atabilirsin

Özellikle son dönemin popüler alışveriş metodu olan başkalarının giydiği fakat yıpranmamış piyasada marka olarak görülen ve oldukça yüksek fiyatlarda bulunan ve belki hiçbir zaman satın alamayacağımız ürünleri satın almanızı sağlayan uygulamalar bulunuyor. Bunların en çok kullanılanı “dolap” adı verilen ikinci el kıyafetlerin satılmış olduğu ve her tarzda ebatta renkli ve boyutta bulabileceğin kıyafet uygulamasıdır. Oldukça güvenilir olan belirli bir sertifikaya sahip olan dolap sitesi üzerinden ucuz gelinlik bulabilir, birbiri arasında karşılaştırma yapılan gelinlikleri sadece internet üzerinden yapacağın kısa bir araştırma ile bulabilirsin. Şunu unutma ki burada giyilen kıyafet yalnızca bir kişi tarafından giyilmiş ve belki maddi olarak zorluk çektiği için satışa sunulmuştur. Fakat hiçbir zaman yeni bir gelinliğin fiyatında olmayan oldukça ucuz ve uygun fiyatlı gelinlikleri bulabilirsin. Buradaki en büyük avantajı ise aslında o gelinliği satın alınırken oldukça büyük fiyatlar ile alınmasının getirdiği bir kaliteden kaynaklanmaktadır. Bu uygulamayı kullandığında, o gelinliği giydiğinde oluşturacak rahatlık ve kalite farkına daha uygun fiyatlar ile sen de sahip olabiliyorsun. Uygulamanın sistematiğinde yer alan, nerede bulunuyorsan sana en yakın konumdaki gelinliği satışa çıkarmış olan kişi ile irtibata geçerek saatler içerisinde mobil telefonun üzerinden görüyor olduğun gelinliği artık üzerinde görebilirsin.

Yorum Yaz
 • Nakliye Kolaylığı
  100₺ üzeri siparişler
 • Para İadesi
  30 Gün garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  +9 0530 833 26 74
 • Güvenli Ödeme
  Korumalı online ödeme

Haber bültenine abone olarakilk Sen haberdar ol!

Copyright © 2017 Meva Software