Tüm platformlar için e-ticaret.

13 Kas 2020 86 Yorum
Uzun Abiye Elbiseler

Abiyeler hayatının en önemli parçası mı oluşturuyor? Kurtarıcı parça olarak görülen ve davetlerin her türlüsün de kullanabileceğin birkaç abiye bulunduğun ortam da kolaylıkla şıklığı yakalayabilirsiniz sağlayacak. Kişisel tercihe göre bazen uzun bazen de kısa abiyeler tercih edilebilmektedir. Daha ağır bir havanın olması gereken ciddi toplantı davetlerinde veya şık bir akşam yemeğinde tercih edebileceğiniz uzun abiye elbiseler günün kurtarıcısı oluyor.

Hem iddialı hem de şık bir model tercih ediyorsanız uzun abiye elbisenin birbirinden farklı modellerine göz atabilirsiniz. Bazen uzun yırtmaçlı bir model bazen de zebra desenli ve dikkat çekici bir model istediğiniz renkte ve tasarımda hem de kolayca giyilebilir uzun abiye modelleri ile şıklığı yakalayabilirsin.
Her yaşa, her beden ebatına ve maddi olanaklara uygun olarak oluşturulmuş abiye modelleri kişisel bütçeyi sarsmayacak şekilde fiyatlandırmalar ile üretilmektedir.

Uzun Abiye Kıyafetlerde Renk Çeşitliliği

Özel günlerde ve gece yemeklerinde tercih edilen abiye modelleri içerisinde uzun abiye modelleri de özellikle siyah, mavi, kırmızı ve kırmızının farklı tonları, bordo ve fuşya; mavi ve mavi'nin yeşile çalan tonları, morun birbirinden eşsiz farklı görüntüleri; biraz daha canlı bir ortama gidiyorsanız parlak turuncu, sarı ve su yeşilini renk skalasında görebiliyorsunuz.

Bu kadar çok çeşitliliğin olması uzun abiyelerin tercih edilirken giyildiği ortamın nasıl bir yapıda olduğunu tespit etmek gerekir. Tercih yapılırken daha çok giyilecek olan abiye daha resmi bir törende mi, çok rahat geçecek bir akşam yemeğinde mi ya da kız kıza yapacağın bir parti ortamında mı tercih edeceksin. Buna göre konseptin seni yönlendirdiği noktada alışverişini tamamlayan abiye alışverişini tamamlayabilirsin.

Aslında giyilecek olan abiye elbiseden kişisel beklentimiz; üzerimizde hem şık durması hem kaliteli hem de özgüvenli bir hava sergilemesidir. Sade bir abiye üzerine takacağın farklı tondaki bir parlak broş veya en uygun noktaya bağlayacağın renkli bir fular içinde bulunduğun abiye kıyafete renk katabilir.

Burada tercihini yaparken en pahalı modele gitmek zorunda değilsin. Aslında küçük detaylar ile uygun fiyata almış olduğun abiyeyi daha güzel bir hale getirebilirsin. Burada önemli olan üzerine giydiğin kıyafetin içine sinmesidir. Senin ile uyumlu bir şekilde ve rahatlık sağlayacak bir gün geçirmeni vaat edecek bir abiye farkında olmadan aslında dışarıya yansıtacağız enerji ile şık ve özgüvenli bir duruşta sağlayacaktır.

Uzun Abiye Modellerini Nerelerde Kullanabiliriz?

Gardıropların eşsiz bir kurtarıcısı olarak kabul edilen uzun abiye modelleri tasarımlarına bakıldığında göz alıcı bir şıklık sağladığı kaçınılmazdır ve üzerinde kombinleyeceğin yan aksesuarlarla beraber sade bir görüntü oluşturabiliyorsun. Bu uzun abiye modellerini gece elbisesi olarak kullanabilirsin. Herhangi bir akşam yemeğine davetliysen o gün uzun abiye modellerini çok göze batmayacak şekilde ancak üzerinde hafif süslemeler bulunan tonlarını; siyah ya da kırmızı olarak tercih edebileceğin dore veya payet kesimli uzun abiyeler sana şıklık sağlayacaktır. Uzun abiye elbiseler nikah elbisesi olarak da kullanılabilmektedir. O en özel anda aslında senin daha iyi hissetmeni ve rahat hareket etmeni sağlayacak olan sade ve şık bir uzun abiye elbise günün kurtarıcısı olacaktır.

Abiye elbiseleri parti elbisesi olarak da tercih edebilirsin. Renklerinin ve tonlarının daha canlı bir şekilde seçildiği ancak noktaları ile oldukça şık duran bir parti elbisesi gardırobuna dahil edebilirsin. Özellikle mavi, pembe ve kırmızı tonları ile siyahın asaletini görebileceğin abiye çeşitlerini gözden geçirebilirsin.

Uzun Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise modellerinde ön yırtmaç, yan yırtmaç ya da arka yırtmaç modelleri; sırt dekolteli olanları veya balık abiye dediğimiz uzun abiyeler de daha çok tercih edilen, tek parça olmasına rağmen parçalı bir görüntü sunarak şıklığı yakalayabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Özellikle balık elbiselerin yaka detayları payetli bir şekilde ve dantelli oluşturulmaktadır. Bu şık görüntünün altında pullu bir etek kısmı devam ediyor. Bu kesim ile şıklık yakalayabilirsiniz. Şifon abiye elbiseler de daha çok tercih edilen ve sade bir görüntü sunan tarzlardandır. Rahat bir akşam yemeğinde hem şık hemde gösterişsiz bir görünüm elde edebilmek için V yaka kesimi tarzına sahip şifon abiye elbiseleri tercih edebilirsin. Daha farklı bir tasarım istiyorum, diyenlere yarım kol şekilde tasarlanmış uzun abiye elbiseler, yaka kısımlarının üstü tüle sahip olarak üretildiği hem şık hem asil duran bir görüntüsü bulunuyor. Oldukça farklı kesimlerden önemli ve büyük iş yaşantısına sahip olan bir grup ile bir araya geleceksen özellikle uzun pullu balık abiyeler ortama canlılık katıyor. Tek omuzlu olarak tasarımları, güpürlü olarak ya da payetli tasarımlarında şıklık sağlıyor. Tül nakışlı abiyeler de oldukça göz dolduruyor.

Yorum Yaz
 • Nakliye Kolaylığı
  100₺ üzeri siparişler
 • Para İadesi
  30 Gün garantisi
 • Müşteri Hizmetleri
  +9 0530 833 26 74
 • Güvenli Ödeme
  Korumalı online ödeme

Haber bültenine abone olarakilk Sen haberdar ol!

Copyright © 2017 Meva Software