2020-2021 Sezonunun Sade, Kabarık Tesettürlü Gelinlik Modelleri

9 Kasım 2020 Pazartesi

Evlilik telaşı yaşayan gelin adaylarının tabii ki bir numaralı gündem maddesi gelinlik seçimi oluyor. Özel günde göz alıcı görünmek isteyen gelinler, kendilerini kusursuz gösterecek bazen kabarık bazen sade tasarımlı bazen de tesettürlü gelinlik modelleri için arama motorlarında yoğun bir çaba içerisine giriyor. Peki 2020-2021 sezonunun en göz alıcı gelinlik modelleri neler? bu sezonun trendi olan gelinlik modelleri hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz…
Düğün hazırlığı yapan gelin adayları için belki de en zor seçimi gelinlik modelleri arasında oluyor. Gelinlik modası her sezon değişiyor ancak o kadar çok seçenek var ki karar vermek bir hayli güç oluyor. Gelinlik seçimi yaparken düğünün nerede olacağı, gelin hanım vücut tipi, tesettürlü olup olmadığı gibi birçok detayı göz önünde bulundurulması gerekiyor. Peki sezonun en popüler gelinlik modelleri neler? işte düğün öncesi gelin adaylarına ilham olacak sezonun en popüler ve trend gelinlik modelleri…

Romantik esintiler taşıyan sade gelinlik modelleri

Eğer düğününüz de hem sade hem romantik görünmek istiyorsanız kesinlikle dantel detaylı modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Özellikle kır düğünlerinde bu tarz gelinlikler daha çok tercih edilirken renkli ve canlı çiçeklerle kombinlemek gelini göz alıcı gösterebiliyor.
Görkemli gösteren kabarık gelinlik modelleri

Eğer kapalı bir mekanda görkemli bir düğün töreni hayal ediyorsanız kesinlikle kabarık gelinlikler tam size göre. Özellikle kış aylarında havaların soğuması nedeniyle kapalı mekanlarda düğün yapmak daha çok popüler olurken kabarık gelinlik modelleri de daha çok rağbet görüyor.

Tesettür gelinlik modelleri

2020 yılında tesettür gelinlik modelleri daha çok duvarlarla ön plana çıkıyor. Tabii ki saçlarını kapatan gelin adaylarının göz alıcı görülmesi için duvağa biraz daha fazla özen göstermesi gerekirken özel tasarım etkileyici duvaklar gelinlerin vazgeçilmezi oluyor.

Zarif görünmenin kolay yolu balık etek gelinlik modelleri

Eğer ince ve uzun boylu bir gelin adayı iseniz balık kesim gelinlikler kuskusuz sizi kusursuz gösterecek. Tabii ki vücuduna güvenen gelin adaylarının tercih etmesi gereken bu modellerden dolgun vücut hatlarına sahip kısa boylu gelin adaylarının mutlaka uzak durması gerekiyor.
Sadelikten vazgeçmeyenlere saten gelinlik modelleri

Eğer özel gününüzde bile sadelikten vazgeçmiyorsanız ama bir yandan da göz alıcı görünmek istiyorsanız kesinlikle tercihinizi saten gelinlik modellerinden yana kullanabilirsiniz. Fakat saten gelinlik modellerinin oldukça riskli olduğunu unutmayın ve mutlaka zarafetini dışa yansıtacak özel tasarımlardan yana tercihinizi kullanılır.

A kesim gelinlik modelleri

Tabii ki yine zarifliğin ve şıklığın timsali olan A kesim gelinlik modelleri de bu sezon gelinler arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bazen kapalı mekanlarda bazen kır düğünü gibi açık ortamlarda da gelinlerin üzerinde çok sık bu modelleri görüyoruz. Hem iç hem dış mekana uygun gelinlik modelleri sayesinde fotoğraf çekiminde de harika görüneceksiniz.

Prenses gelinlik modelleri

Söz konusu gelinlik modelleri olunca tabii ki prenses gelinlik modelini atlamadan geçemeyiz. Böylesine mutlu ve özel bir gün de kendinize prensesler gibi güzel hissetmek istiyorsanız kesinlikle bu model sizin için yaratılmış. Ancak prenses gelinlik modelleri biraz kabarık modelleri olduğu için dış mekanlarda yapılacak düğünlerde pek tavsiye edilmiyor. Eğer düğününüz kapalı bir mekanda olacaksa ve siz de kendinize masal diyarında gibi hissetmek istiyorsanız kesinlikle bu modeli tercih edebilirsiniz.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *