2020’nin En Trend En Göz Alıcı Topuklu Ayakkabı Modelleri

9 Kasım 2020 Pazartesi

Kadınlar için ayakkabı her dönem vazgeçilmez. Elbette modayı da yakından takip eden kadınlar 2020 yaz döneminin en trend en göz alıcı topuklu ayakkabı modelleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki bu yaz hem şıklığı ile ön plana çıkacak hem rahat hem de sezona damga vuracak renklere sahip ayakkabılar hangileri? 2020’nin en trend en göz alıcı topuklu ayakkabı modelleri yazımızın devamında…

Kadınların ayakkabı tutkusu tartışılmaz renk renk, farklı modellerde, topuklu topuksuz her kadının dolabında çeşit çeşit ayakkabı modeli bulunuyor. Eğer modayı yakından takip ediyor yılın trendleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu yazı tam size göre. Çünkü bu yazımızda 2020’nin en trend, en göz alıcı topuklu ayakkabı modellerini sizler için bir araya getirdik. 2020 ayakkabı modası yazımızın devamında…

Mercan rengi bu yıl göz alıyor

Renkli ayakkabıları yaz aylarında daha çok tercih ediyoruz topuklu ya da topuksuz olsun fark etmez bu yıl en çok kullanılan ayakkabı rengi kesinlikle mercan rengi diyebiliriz. Şık tasarımları ile topuklu ayakkabı modellerinde çok sık göreceğimiz mercan rengi farklı bir hava katmasının yanında hem şık gösteriyor hem de göz alıcı görünüyor.

Blok topuklar kadınların vazgeçilmezi olacak

Artık sivri topuklu ayakkabı modası eskide kaldı kadınlar daha çok blok topuklu ayakkabılardan yana serdik kullanmaya başladı. Rahatlık ve şıklığı bir araya getiren aynı zamanda günlük hayatta da tercih edilen bu modeller davetlerde de artık çok sık gördüğümüz modelleri arasına girdi. Yaz aylarında açık hava düğünlerinin de yoğun olarak yapıldığını düşünürsek kesinlikle ince topuklu ayakkabılar yerine blok topuklu ayakkabıları tercih etmek daha mantıklı gibi görünüyor. Ayrıca şıklıkla birlikte rahatlığı da getirdiği için gece boyunca düğün ya da davetlerde rahatça hareket edebiliyorsunuz.

Sandaletlerin her rengi moda

Topuklu ayakkabı bile olsa rahatlık arayanlar için kesinlikle bu yıl topuklu sandaletler önerimiz oluyor. Doğallıktan yanaysanız rahatlığı da seviyorsanız kesinlikle bu modellerden yana tercihinizi kullanmalısınız. Ayrıca yaz aylarında günlük hayatınızda da her kıyafetle kombinleyebileceğiniz sandaletler rahatlığın yanında şıklığınızı tamamlayacak.

Ayakkabılarda da hayvan desenleri

Hayvan desenleri bu sezon moda dünyasında fırtına gibi esiyor desek yanlış olmaz. Bikini modellerinde kıyafetlerde gece elbiselerinde çok sık karşımıza çıkan hayvan desenleri artık ayakkabılarda da en trend desenler arasında yerini aldı. Özellikle yılan ve leopar desenlerinin yanı sıra bu sezon sık sık zebra desenini de görmeye devam edeceğiz.

Topuklu terlik modelleri çok rahat

Yaz aylarında topuklu ayakkabı denilince akla gelen modellerden biri de kesinlikle topuklu terlikler oluyor. Özellikle geçen yıl kadınlar tarafından çok sık kullanılmaya başlayan topuklu terlik modelleri 2020 yaz aylarına damgasını vuracak gibi görünüyor. Hem soft renklerde hem de cıvıl cıvıl renklerde bu terlikleri bulmak ve tercih etmek artık çok kolay.

Sivri burun out kare burun in

Sivri topuklu her gibi artık sivri burunlu ayakkabılar da yavaş yavaş hayatımızdan gidiyor. Son yıllarda daha çok kare burun ayakkabı modellerini görmeye başladık Ve hem düz modeller de hem de topuklu modeller de Karaburun çok daha şık görünüyor. Ayrıca sivri burundaki rahatsızlık kare burun ayakkabı modellerinde olmadığı için kadınlar günlük hayatta da çok rahat bu modelleri tercih edebiliyor.

Farklı topuk modelleri

Yaz aylarında sıradanlıktan uzakta gerçekten dikkat çekici modelleri arıyorsanız kesinlikle tasarım sıra dışı topuk modellerini deneyebilirsiniz. Bu yıl ayakkabı trendleri arasında kesinlikle görmeye alıştığımız farklı topuk modelleri daha uzun yıllar boyunca hayatımızda olacak gibi görünüyor.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *