Beyaz Hırkalar Sonbahar’ın Trendi Olmaya Geliyor

9 Kasım 2020 Pazartesi

Sonbahar gelmesine rağmen sıcak havalar hala devam ediyor. Ancak şimdiden alışveriş için araştırmalara başladıysanız bu sezon mutlaka dolabınıza eklemeniz gereken bir ürün var. Beyaz Hırka şimdiden sonbaharın en trend kıyafeti olmaya aday. Kombinlerinizde bir yıldız arıyor, mutlaka bir parça patlasın istiyorsanız kesinlikle beyaz hırkalar o aradığınız patlamayı yapacak.

Bu sezon sonbahardan hırkalar kombinlerinizin hem yıldızı hem de kurtarıcısı olacak. Üstelik her renkle uyum sağlayan beyaz, kombin yapmanızı da oldukça kolaylaştıracak. Kusursuz görünmek, özellikle geçiş mevsimlerinde değişen hava durumuna uyum sağlamak istiyorsanız mutlaka beyaz hırkaları dolabınıza ekleyin. Her tarza da uygun olan bu hırkalar, sizi büyüleyici göstermeyi de ihmal etmeyecek gibi görünüyor.

Kombinlerinize yumuşak dokunuş

Beyaz hırkalar ile sonbahar kombinlerinize yumuşak dokunuşlar yapma imkanına sahip olacaksınız. İster koyu renklerle ister açık renklerle harika bir tamamlayıcı olacak olan beyaz hırkalar, rahatlıktan taviz vermeden şık görünmek isteyenler için ideal seçim.

Uzun hırkalarla etek kombinleri

Mini, kısa etekle kombinlemek için uzun beyaz hırkaları kullanabilir, şık, rahat ve kesinlikle konforlu kombinler yapabilirsiniz. Elbette sadece uzun modellerle bu kombinleri yapmak zorunda değilsiniz, kısa beyaz hırka modelleri de kesinlikle bu sezon çok beğeneceğiniz modeller olacak.

Değişen havalara uygun

Sonbaharda havalar gündüzleri sıcak akşamları serin olabiliyor. Özellikle değişen havalarda yanınızda kurtarıcı bir parça olsun istiyorsanız mutlaka bu güzel hırka modellerini tercih edebilirsiniz. Kesinlikle hem sıcakta hem serin havada bu modeller sizi kurtaracak.

Seçenek çok fazla

Sonbahar kış modası yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Özellikle beyaz hırka modelleri bu sezon bir çok markanın da kreasyonları içinde yer alıyor. Uzun, kısa, kalın, mevsimlik gibi bir çok markanın ürününü alabilir, dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Her renkle uyum sağlar

Beyaz hırkaları her renk ve desenle kullanmak çok kolay. Bir Jean ve üstüne giyeceğiniz tişörtü tamamlamak için kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında koyu renk ya da herhangi bir desenle de rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Yani beyaz hırkalar şıklığın yanında rahatlığı da getiriyor.

Yıldız parça olarak kullanabilirsiniz

Beyaz hırkalar bakıldığında çok sade görünüyor olabilir. Ama eğer sonbaharda kombin yaparken yıldız olacak bir parçaya ihtiyacınız varsa o kesinlikle beyaz hırkalar olacaktır. Sadece sonbaharda değil aynı zamanda kış aylarında da rahatça kullanabileceğiniz bu hırkaların farklı bir çok modelini de alabilirsiniz.

Kış aylarının da trendi olacak

Başta da belirttiğimiz gibi beyaz hırkalar sadece sonbaharda değil bu sezon kış aylarında da trendler arasında yerini alacak. Kaban ve montların içine tercih edecek bile olsanız kendini gösterecek olan bu modellerin kaşmir, yün, kaşe gibi çeşitleri de var. Yani rahatlıkla her havada giyebileceğiniz bir modeli bulabilir, dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Mevsimlikler bahar ayında da giyilir

Üstelik sonbahar için uygun mevsimlik ince bir hırka aldıysanız bu modelleri ilkbaharda da değişen havaya ayak uydurmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ne kalın ne ince bir hırka seçmek sizi günün sıcağında da akşamın serinliğinde de kesinlikle kurtarır.

Kolay şıklık

Eğer kombin yaparken uzun uzun uğraşmak yerine kolay ve basit parçalarla şıklık yakalamak isterseniz yine beyaz hırkalar sizi kurtaracak. Kot pantolonlarla, eteklerle, spor kıyafetlerle ya da ofis kıyafetleri ile bile rahatlıkla beyaz hırkaları kombinleyebilirsiniz. Üstelik hem sade hem de şık bir görünüme böylece çok daha rahat ulaşabilirsiniz. Sonbahar aylarında aradığınız kolay şıklık için mutlaka bu parçaları dolabınıza ekleyin.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *