Deri Pantolonlarla Asi Tarzınız Ortaya Çıksın

9 Kasım 2020 Pazartesi

Jean pantolonlardan vazgeçin demiyoruz, ama yeni bir tarzı denemekten de kimseye zarar gelmez. Bu sezon biraz jean pantolonlara ara vermek ve yeni bir tarz denemek sizce de iyi olmaz mi? 2020 sonbahar sezonunda biraz jean pantolonlardan uzaklaşmak ve yeni bir tarza geçmek isterseniz deri pantolonlar harika bir fırsat olacak. Deri aşkı 2020 sonbahar sezonunda iyiden iyiye moda dünyasına yayılacak. 80’li ve 90’lı yılları hatırlatan deri pantolonlar bu yıl adeta altın çağını yaşayacak.

Deri kıyafetler, özellikle yaz aylarında sıcak havalar nedeniyle çok tercih edilmese de sonbahar ve kış ayları için ideal tercihler oluyor. Artık mevsimine de geldiğimize göre bu sezon deri kıyafetler de trendler neler? deri pantolon seçimi nasıl olmalı? bu sezon hangi renkler tercih edilmeli gelin birlikte bakalım.

Modern yorumlanmış retro trend

Deri pantolonlar, daha çok seksenli ve doksanlı yıllarda kullanılan ancak günümüzde de yeniden popüler olmaya başlayan trend kıyafetler arasında çoktan yerini aldı. Ancak geçmişe oranla deri pantolonlarda değişen şey daha canlı renkler ile süslenmesi oldu. Bu sezon daha çok bol veya düz kesim deri pantolonlar özellikle sonbahar kış modasının vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Daha sonbaharın gelmesi ile birlikte bir çok markanın vitrininde derileri görmeye başladık. Bu sezon deride birçok rengi görmeye de hazır olun, çünkü sonbahar bir hayli renkli geçecek.

Jogger pantolonlar da deriye dönüyor

Jogger pantolonlar 2020 yılının en çok kullanılan ve tercih edilen modeller arasında yer aldı. Gerek jean pantolonlarda gerekse paraşüt kumaş gibi farklı kumaş türlerinde bu pantolon modeli çok gördük. İşte sonbahar ve kış aylarının gelmesi ile deri pantolonlarda da jogger modeli karşınıza çıkacak. Hem gündüz sokak modasında tercih edebileceğiniz hem de geceye rahatlıkla uydurabileceğiniz deri pantolonları isterseniz spor ayakkabı ile isterseniz topuklu ayakkabılarla rahatlıkla kombin yapabilirsiniz.

Renk ve desen çeşitliliği bol

Başta da belirtmiştik bu sezon deri pantolonlar da renk ve desen çeşitliliği geçmiş yıllara oranla daha fazla. Hem sonbahar kış aylarının renkleri, hem de daha metalik daha parlak renkler bu yıl bir pantolon modellerinde sık sık karşımıza çıkacak. Yaz aylarında en sıcak hava hem de nem nedeniyle deri pantolon giyemeyenler sonbahar ve kış aylarında bunun tadını sonuna kadar çıkaracak. Özellikle deri pantolonlar serin havalar için hem şık görünümleri hem de sıcak tutmaları nedeniyle ideal görünüyor. Eğer biraz tarzınızda klasikten uzaklaşmak, yeni bir şeyler denemek istiyorsanız bu mutlaka renkli ve desenli pantolonlar tercih etmelisiniz. Bu sezon vahşi desenler deri pantolonlar da çok moda. Birçok markada leopar ve yılan deseni rahatlıkla bulabilir hem günlük hayatınızda şıklığı yakalayabilirim gece için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Deri pantolonlar nasıl kombinlenir?

Eğer deri trendini takip etmek mutlaka gardırobunuzda bunlara yer vermek istiyorsanız tabii ki kombin yapmak konusunda da biraz bilgi sahibi olmak gerekiyor. Aslında kıyafetleri kombinlemek öyle sandığınız kadar zor değil. Sadece deli pantolonları yerine göre kombinlemek yeterli olacak. Örneğin sokak modasında deri kullanmayı tercih ediyorsanız, tişörtlerle rahatlıkla kombin yapabilirim isterseniz topuklu isterseniz spor ayakkabı ile kombin tamamlayabilirsiniz. Eğer özel günlerde ve gece hayatında deri pantolon tercih edeceksiniz öncelikle renk bakımından yılan desenli deri modelleri öneriyor kombinler kendi şık büstiyerler tavsiye ediyoruz. Elbette gece hayatında ayakkabı seçimi olarak topuklu ayakkabıları tercih etmeli, hatta sonbahar ve kış ayları da gelmişken şık topuklu botlarla kombini tamamlamalısınız.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *