En Model Abiye Trendleri Nişan ve Düğün Elbiseleri

9 Kasım 2020 Pazartesi

Düğün ve nişan törenleri artık sadece yaz aylarında değil yılın dört mevsiminde yapılıyor. Elbette bu törenlerin hazırlıkları daha en az törenler kadar önem taşıyor. Düğün kandillerin olsun ya da olmasın bu gece sık görünmek davetlilerin arasında adeta göz kamaştırmak ve dikkat çekmek için yılın abiye trendleri hakkında bilgi sahibi olmanız da fayda var. Bu yazımızda 2020 abiye trendleri ve abiye elbiseler hakkında detaylı bilgiler verdik.

Abiyelerde de çiçekler ön planda

Özellikle 2020 yılının yaz aylarında bir düğüne katılmayı planlıyorsanız bu yıl abiye elbiseler de büyük çiçek desenleri ön planda. Romantik tasarımları ile dikkat çeken hem şık hem de iddialı görünen bu modeller her dönem varlığını korusa da özellikle yaz aylarında daha çok tercih ediliyor. Elbette iri çiçek desenli olan kıyafetleri tercih ederken bu kıyafetlerin sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterme ihtimalini de göz önünde bulundurmalı mutlaka vücut tipinize uygun ideal tasarımları tercih etmelisiniz.

Tüy detayları göz alıyor

2020 popüler abiye modelleri arasında bu yıl kesinlikle tüy detaylı tasarımlar yer alıyor. Tüy detayları elbisenin bütününde olmak zorunda değil etek ucunda, kollarda ya da yaka detaylarında çok fazla tüy tasarımı görmeye devam ediyoruz. Sadece söz ya da nişan yapacak gelin adayları değil yakınının düğününü katılacak kadınlar için de bu modeller yılın en trend abiye modelleri arasında sayılabilir. Yaz aylarında açık renk tüylü tasarımlar tercih edebileceğiniz gibi kış aylarında ise daha koyu renkli olan tasarımlardan yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Abiyelerde de hayvan desenleri

Hayvan desenli kıyafetler 2020 yılında çok moda bunu daha önceki yazılarımızda da size söylemiştik bikinilerde mayolarda ve günlük hayatta kıyafetlerde görmeye alıştığımız hayvan desenleri artık abiyelerde de çok sık karşımıza çıkıyor. 2020 abiye modelleri içerisinde leopar desenler, zebra desenler en çok karşımıza çıkacak hayvan desenleri arasında yer alıyor. Belki kendi düğününüz yada nişan töreniniz için böyle bir abiye tercih etmeye bilirsiniz ama yakınlarınızın düğününde hem modern hem de göz alıcı görünmek istiyorsanız bu modellerden yana seçim yapabilirsiniz.

Zarif tek omuz abiye modelleri

Tek omuz kıyafetler bu yıl sokak modasında kadınlar tarafından en çok tercih edilen kıyafetleri arasında yer alıyor. Çünkü tek omuzlu tasarımlar kadınları da hazırlık gösteriyor ve üzerinizdeki kıyafetini daha kaliteli durmasına yol açıyor. Eğer omuzlarınıza güveniyorsanız abiye modelleri içerisinde de sizi çok zarif gösterecek tek omuz modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca güzel bir ense topuzu ile bu kombini tamamlayabilir gecenin yıldızı olabilirsiniz.

Puantiyenin modası hiç geçmiyor

Puantiye desenli kıyafetler sadece 60’lı yıllarda kullanıldı zannediyorsunuz çok yanılıyorsunuz. 2020 abiye transferi konusunda da puantiyenin modası hiç geçmiyor. Özellikle kısa abiye modellerinde en çok kullanılan desen puantiye diyebiliriz. Yaz aylarında tercih edeceğiniz abiye kıyafetlerde bu detayı göz önünde bulundurabilirsiniz hem şık hem zarif hem de modern görünmek istiyorsanız puantiyeden yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Romantik abiye arayanlar için fiyonklu modeller

Abiye elbiselerde iri fiyonklar geçtiğimiz yıl çok modaydı. Ancak fiyonk onun modası geçmedi 2020 yılında da abiye modelleri arasında iri fiyatları çok sık görüyoruz. Özellikle romantik detaylara sahip abiye kıyafet arayanlar için kesinlikle fiyonklu modeller ilk sırada yer almalı. Abiye elbiselerin yakasında bazen kuyruğunda bazen arkasında gördüğümüz fiyonklar hem size romantik bir hava verecek hem de şıklığınızı bir bütün haline getirecek.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *