Sonbahar Kış Sezonu En İyi Deri Ceket Modelleri

9 Kasım 2020 Pazartesi

Her yıl sonbahar kış sezonu yaklaşırken elbette deri ceket modelleri de araştırılmaya başlanıyor. Gotik tarzı ve havalı görüntüsü ile her zaman sokak modasının vazgeçilmezi olan deri ceket modelleri 2020 sonbahar kış sezonunda da göz alıcı görünüyor. Bu yıl deri ceketlerde hem sportif, hem eğlenceli hem şık hem de çok çekici modelleri sık sık göreceğiz. Sezonun en trend deri ceket modelleri yazımızın devamında…

Kadınların gardırobunda deri ceketler kesinlikle zamansız yatırımlardır ve her zaman sokak modasında cesur tarzınızı ortaya koyar. 2020 sonbahar kış sezonunda da deri ceket modelleri yavaş yavaş vitrinlerde yerini almaya başladı. Peki bu sezon sokak modasında ne tür deri ceketler göreceğiz? 2020 sonbahar kış sezonu en iyi deri ceket modelleri yazımızın devamında…

Kapşonlu Deri Ceket Modelleri

Deri ceketlerde sadece şıklık değil aynı zamanda sportiflik de arıyorsanız kapşonlu modeller bu sezon tercihiniz olmalı. Kesinlikle eğlenceli kombinler yapmak için kapşonlu modeller çok işinize yarayacak aynı zamanda bu modellerde hem siyah hem de kahverengi seçenekleri bulmak mümkün olacak.

Deri Ceketler Rengarenk

Sadece koyu renk deri ceketler değiliz bu sezon renkli deri ceketlerde oldukça şık ve çekici görünüyor. Özellikle kırmızı ve sonbahara yakışan soft renkler en çok tercih edilen deri ceket renkleri arasında yer alırken eşsiz bir uyum yakalamakta mümkün oluyor. Sonbaharda ve kış aylarında gerçekten çarpıcı bir görünüme sahip olmak, dikkat çekmek istiyorsanız kırmızı renkten yana tercihinizi kullanabilirsiniz.

Biker Deri Ceket Modelleri

Bu sonbaharda sadece koyu renkler değil aynı zamanda beyazda deri ceket modellerinde kadınların favori renkleri arasında yer alacak. Özellikle beyaz renk, zımbalı biker deri ceket modelleri sezonun en favori modelleri arasına girecek gibi görünüyor. Spor kesim olmasına rağmen çok çekici görünen bu modelle sokak modasında kendinizi yıldız gibi hissedeceksiniz.

Motosikletçi Ceketi

Günümüzde hemen hemen bütün markalarda deri ceket modelleri bulmak mümkün. Bu modeller arasında tabii ki en çok üretilen ile motosikletçi ceketi. Spor tarzdan hoşlanıyorsanız deri ceketi spor kombinler de kullanmak istiyorsanız bu model sizin için en ideal tercih olacak. Sonbaharda sadece beyaz bir tişört ve kot pantolonla kombinleyebileceğiniz bu modeli isterseniz botlarla isterseniz spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Saçaklı Deri Ceket Modelleri

Daha önce genellikle süet ceketler de görmeye alıştığımız saçaklar bu sezon deri ceketlerde de karşımıza çıkacak. Özellikle renkli deri ceket modellerinde karşımıza çıkacak olan saçaklar aslında şıklığı tamamlamak için birebir. Elbette saçak detayı olan bir deri ceket tercih ederken abartıya kaçmamakta da fayda var.

Yan Cepli Spor Modeller

Deri ceketlerde gerçekten alternatif oldukça fazla sadece klasik kesim modeller değil daha bomber tarzı dediğimiz yandan cepli spor modeller de bu sezon çok moda olacak. Hem kullanımı rahat hem de soğuk sonbahar gecelerinde gerçekten sıcak tutacak bu modeller ve kombin yapmak çok kolay olacak. Sokak modasında fırtına gibi etmek istiyorsanız mutlaka bu modellerden bir tane edinerek dolabınızda yer verin.

Deri Trençkotlar

2020 sonbahar-kış sezonunda sadece kısa deri ceket modelleri moda olmayacak aynı zamanda trençkotlar da deri detayları bol bol göreceğiz. Bazen komple devir bazen deri detaylı olan modeller, kesinlikle kadınlar tarafından çok sevilecek. Mini etek kombinlerinizin üzerine rahatlıkla kullanacağınız bu modeli isterseniz uzun çizmelerle isterseniz kısa botlar ile tamamlayabilirsiniz. Bu modelle şık ve çekici görünmek kaçınılmaz.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *