Sonbahar Modasına Damga Vuracak 5 Moda Trendi

9 Kasım 2020 Pazartesi

2020 sonbahar ayları geldiğine göre sonbaharın odasına göz atmanın vakti de geldi geçiyor bile. Yeni sezonda rahat ve şık parçalar kadınların üzerinde sık sık göreceğimiz kombinler olacak. Mini etekler, fırfır detaylar, blazer ceket gibi bir çok çarpıcı parça 2020 sonbahar modasına damga vuracak gibi görünüyor. İşte havalar hafif hafif soğumaya başlarken bu sezona hazırlık yapmaya karar veren kadınlara ilhan olacak 5 moda trendi.

Mega Fırfır Detaylar

Aslında fırfır detayları 2020 yılının başından bu yana kıyafetlerde çok sık görüyoruz. Sonbahar aylarında ise babydoll elbiselerde mega fırfırlar göreceğiz. Eğer trendleri yakından takip ediyor her sezon modaya uygun giyinmeyi tercih ediyorsanız mutlaka sonbahar aylarında yılın trend renklerinden üretilmiş elbise modellerini gardrobunuzda ekleyin. Örneğin hardal sarısı, toprak renkleri, tarçın renkleri bu sezonu dinamo edecek renkler olarak biliniyor. Özellikle şık yüksek çizmelerle mega fırfırlı elbiseleri kombin yaparsanız hem ilgi çekici bir görünüme kavuşur hem de modayı yakından takip ettiğinizi dosta düşmana gösterirsiniz.

Tüvit Takımlar

Bu sonbaharda kesinlikle her yerde göreceğimiz parçalar tüvit takımları olacak. İş kıyafetlerinde, mini eteklerde, 80’lerin modası adeta kendini iyiden iyiye hissettirecek. 2020 yılında tüvit kesinlikle moda altın çağını yaşıyor desek yalan olmaz. Birçok modelde karşımıza çıkacak olan bu ürünler sonbaharın trend parçaları olarak kadınların gardırobunda şimdiden yerlerini almaya başladı bile.

Mini Blazer Ceketler

Son yıllarda blazer ceketleri sokak modasından tutunda ünlülerin üzerinde de çok sık görmeye başladık. blazer ceketler artık mini eteklerin, jean pantolonların, yüksek bel kumaş pantolonların vazgeçilmez bir parçası haline geldi. 2020 sonbaharında daha gerçekten blazer ceketleri modelleri ile çok sık görmeye devam edeceğiz. Tabii ki yüksek boyunlu üstlerle bu modelleri kombinlemek sonbahar ruhuna da uygun bir havaya bürünmenize yardımcı olacak. Yüksek belli kodlarla kombin yaparak blazer ceketleri günlük stilinizde kullanabilir hatta batik tişörtlerle eşleştirebiliriz. Daha şık bir hava kazanmak için ise ipek ya da saten elbiselerin üzerine mini blazer ceketler giymeyi tercih edebilirsiniz.

Binici Modası Geri Dönüyor

Bu sezonun hem ayakkabılarda hem de kıyafetlerde binici modası geri dönüyor. Ceketlerin dirseklerinde burgulu deri detaylar, uzun deri botlar, binici stilini sevenlerin adeta favorisi olacak. Doymuş kahverengi tonları, sıcak kahveler, boz kahverengi gibi renk seçeneklerini tercih ederek kesinlikle bu trendi kızım kendi hayatınıza uygulayabilirsiniz. Kaşmir kazakları ve gömlekleri ile kombinleyebilirsiniz binici ceket ve botlar kesinlikle size bu sonbaharda ayrı bir hava kazandıracak.

Mücevher Tonları Sezonun Trendi

Eğer 2020 sonbahar sezonunda kendinizi biraz şımartmak stilimizi biraz değiştirmek istiyorsanız kesinlikle değerli taşların güzelliğinden faydalanabilirsiniz. Örneğini zümrüt yeşili, yakut kırmızısı, safir mavisi gibi renkleri tercih ederek hem şık hem de cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşmak imkansız değil. ipek, kadife ve saten kıyafetlerde özellikle mücevher tonlarını tercih etmek sonbahar trendlerini yakından takip etmek anlamına gelecek. Özellikle bu ipucunu palto alışverişi yaparken kullanmayı unutmayın çünkü güçlü bir görünüm için gerçekten dış giyme önem vermekte fayda var.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *