Sonbahar Sezonunun En Trend Kumaş Pantolon Modelleri

9 Kasım 2020 Pazartesi

Kumaş pantolonlar klasik tarzı sevenlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor. 2020 sonbahar sezonunda da bu trend hız kesmeden sürecek. Fakat renkler biraz daha sonbahara uygun kahverengi, bej, tarçın ve soft renkler olarak karşımıza çıkacak. Peki bu sezon kumaş pantolonları nasıl kombinleyeceğiz? 2020 sonbahar sezonunun en trend kumaş pantolon modelleri ve kombin önerileri yazımızın devamında…

Ofis yaşamında ve günlük hayatta klasik tarzı sevenler kumaş pantolon modellerinden vazgeçemiyor. 2020 yılının sonbahar sezonunda da yine klasik giyim denilince aklımıza ilk gelen kumaş pantolonlar oluyor. Genellikle koyu renklerin yerine bu sezon pastel renkler ve parlak tonlar kumaş pantolonlarda da hakim olacak. Model ve renk seçenekleri değişen kumaş pantolonların hayatımızdaki yeri hiç değişmiyor. Ofis stiline sokak modasında her zaman varlığını koruyan kumaş pantolonlar yeni sezonda da en aranan parçalar olacak. Biz de 2020 sonbaharının en trend kumaş pantolon modellerini ve kombin önerilerini bu yazımızda sizler için derledik.

Geniş paça pantolonlar

Son yıllarda bol paça pantolon trendlerini bütün kumaşlarda görüyoruz. Bu sezon ise kumaş pantolonlarda daha çok karşımıza çıkacak. Pastel tonlarda ve parlak tonlarda göreceğimiz bu modelleri isterseniz crop üstlerle isterseniz de gömleklerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Bilekte biten gabardin pantolonlar

Yine son yılların popüler modelleri arasında yer alan bilekte biten pantolonları bu sezon kumaş pantolonlarda da var. Hem ofis stilinde hem de günlük kombinlerinizde tercih edebileceğiniz bu modelleri kombinlemek için salaş ince triko kazakları ya da sweatleri tercih edebilirsiniz.

Yüksek bel kemerli pantolonlar

Sezonun diğer bir trendi ise açık renk yüksek bel bol paça kumaş pantolonlar. Özellikle ofis çalışanları için hem şık hem de rahat bu pantolonları sonbaharda çok göreceğiz. Üstelik isterseniz spor isterseniz şık konbinlerde bu model pantolonları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Ketenlerin de sezonu devam ediyor

Kumaş pantolonlar kadar sonbahar sezonunda keten pantolonlar da hayatımızda olacak. Özellikle sonbaharın renklerini taşıyan bu modelleri dolabınızdan eksik etmeyin. Sokak modasında güzel kombinlerle rahatlıkla keten pantolonları kullanabilirsiniz.

Cool modeller

Elbette daha cool ve farklı görünmeyi sevenler için de bu sezona uygun kumaş pantolon modelleri var. Yüksek bel paça modelleri ve boyları klasik tarza oranla farklı olan bu modellerle tarzınızı ortaya koyabilir, göz alıcı ve çekici bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Klasikten vazgeçemeyelere siyah kumaş pantolonlar

Renklerde de modellerde de klasikten vazgeçmem diyenler için de elbette sezonun trendi siyah kumaş pantolonlar olacak. Yine siyah pantolon ve beyaz ya da farklı renklerde gömleklerle yapacağınız kombinler çalışma ortamları için ideal seçimler olabilir.

Kareli kumaş pantolonlar

Kareli modeller bu yıl hem üstlerde hem de altlarda karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Sonbahar renklerinde kareli bilekte biten kumaş pantolon modelleri de yılın en trend modelleri arasında şimdiden yerini aldı. Daha çok günlük hayatta tercih edilse de ofis stilinize de bu modelleri rahatlıkla uyarlayabilirsiniz.

İspanyol paça yine trend

2020 sonbahar sezonu kumaş pantolon modelleri içerisinde İspanyol paçayı saymazsak eksik kalmış olur. Yıllardır modası geçmeyen bir trend olan İspanyol paça pantolonlar sonbaharın gelmesiyle birlikte dolaplardan çıkıyor. Yeni sezonun en iddialı renklerinden üretilen İspanyol paça pantolonları rahatlıkla çalışma hayatına da günlük hayata da uyarlayabilirsiniz. Gömleklerle, büstiyerlerle ve crop üstlerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz İspanyol paça modelleri tarzınızın vazgeçilmezi olacak.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *