Süet Trendini Yakından Takip Etmek İçin 5 Öneri

9 Kasım 2020 Pazartesi

2020 sonbahar-kış sezonunda özellikle süet trendi oldukça dikkat çekecek gibi görünüyor. Sonbahar ve kış ayları için ideal kumaş olan süet, geçtiğimiz sezon da çok modaydı ve bu sezon yine aynı popülerliğini koruyor. Peki süet trendlerini yakından takip etmek için ne yapmak gerekiyor? süet dolabınızda olmazsa olmaz parçalar, kısacası süet kumaştan üretilmiş her şey hakkında detaylar yazımızın devamında…

Moda dünyası her sezon hızla değişiyor hatta bir sezon içerisinde birbirinden farklı parçalar trend olabiliyor. Tabii ki kadınlar da her gördüğü parçayı mutlaka almak kombinlerine eklemek istiyor. Bu sezon ile geçtiğimiz sezonlarında sonlarına doğru en popüler olan parça kesinlikle süet kumaş oldu. Özellikle 2020 yılında şehit etekler, ceketler, gömlekler, pantolonlar yine hayatımızda olacak. Sonbahar kış sezonunun gelmesiyle birlikte yavaş yavaş kışlıklar dolaplardan çıkmaya başladı. Elbette yeni sezon için alışveriş yapmaya karar verenler de var. Peki yeni sezonun trend kumaşı ne? Aslında bu sorunun yanıtı geçtiğimiz sezonda aynı. Çünkü geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda süet çok moda olacak. Peki 2020 yılında süet trendini yakından takip etmek istiyorsanız hangi parçaları almak gerekiyor? 2020 sonbahar-kış sezonunun popüler kumaşı süet hakkında bütün detaylar yazımızda…

Süet etekler mutlaka dolabınızda olmalı

Süet modasında 2020 yılında en popüler parça kesinlikle süet etekler. Elbette son söz konusu sonbahar kış ayları olunca toprak tonları ve koyu renkler ön plana çıkıyor. Taba tonları boyada koyu renklerde mutlaka bir süet etek edilmeli ve dolabınızda yer vermelisiniz. Üstelik kombinleme size son derece kolay isterseniz açık renk gömleklerle isterseniz kot gömlekler le rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Tabii ki pudra pembesini de unutmayın çünkü taba rengine çok yakışıyor.

Bütün kombin süet olabilir

Süet oldukça kolay kombinlenebilen bir kumaş ama tabii ki farklı kumaşlarla kombinlemek zorunda değilsiniz. Farklı tonlarda alt ve üst süet parçalar seçebilir yada tek renkte bir süet kombin yapabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bu sezon püskül de son derece moda. Özellikle süet parçalarda püskülleri bu sezon çok sık göreceğiz 2 modayı yakından takip etmek istiyorsanız böyle parçaları da dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Sonbaharın en trend kumaşı

Bahar dönemlerinde ya da yaz aylarında tabii ki süet kumaş biraz kalın olabiliyor o yüzden kullanmak zor olabiliyor ama yine de güzel kombinlerle bu detayları yakalamak mümkün. Ama söz konusu sonbahar ve kış ayları olunca süet kumaş çok daha rahat kullanılabiliyor. Örneğin pardösülerde, ceketlerde, montlarda süet kumaşı bu kış ve sonbahar aylarında bol bol göreceğiz. Sonbaharda daha çok taba ve tarçın renkleri karşımıza çıkarken kış aylarında ise siyah başta olmak üzere koyu renkler hayatımıza girecek.

Leopar desenli süet parçalar

Kombinlerinize biraz seksapel katmak istiyorsanız süet parçalarda tercihinizi leopar desenler den yana kullanabilirsiniz. Genellikle spor ve bohem bir hava veren süet kumaş da leopar desen feminen ve seksi bir görüntüye yol açabiliyor. Güzel ve dengeli bir kombin yapmanız durumunda hem göz alıcı hem çekici hem de seksi görünmek kaçınılmaz.

Sonbahar indirimleri başladı

Eğer süet kumaşlarda biraz daha aykırı bir tarzı ulaşmak istiyorsanız kesinlikle yeşil ve kırmızıyı kullanım. Tabii ki sonbahar ayları daha yeni geldi ancak biliyorsunuz ki indirim günleri mağazalarda hiç bitmiyor. Artık tarzınızı süet kumaşı da eklemeye karar verdiyseniz mutlaka mağazaların indirim günlerini yakalamalı ve süet parçaları hayatınıza katmalısınız.

Değerlendirme yapın

E-posta hesabınız yayınlanmayacaktır. *