El Çantası

Günlük Kullanımda Rahat Ve Portatif Bir Yapıya Sahip Olan El Çantaları

Gündelik hayatin vazgeçilmezi çantalar kadınların kombinin de ki lüks unsurudur. Birbirinden farklı çeşitli renklerde ve modellerde el çantaları kıyafetlere şıklık katar. Günlük kullanımda rahat ve portatif bir yapıya sahip olan çantalar uzun yıllar kullanmaya elverişli olarak bir yapıda bulunurlar. Çanta modelleri birkaç çeşitten oluşabilirken en şık kullanılan ve kullanırken rahatlık sağlayan el çantaları bulunur. El çantaları üretilirken daha farklı bir yapı malzemesinden üretimi gerçekleştirecek çokça tercih edilen kadın el çantası modeli, deri el çanta ve suni deri el çantaları olarak bilinmektedir. Kombinelere farklılık katan ve tarizinizin ortaya konulmasında önemli bir rol oynayan el çantaları farklı isimler ile anılır. Modeline göre farklılıkları ortaya çıkan el çantaları, evrak çantası, gelin çantası, bilek çantası, makyaj çantası, clutch çantalar olarak isimlendirilirler. Şık bir aksam yemeğine çıktığınızda giymiş olduğunuz uzun ve ağır bir abiye elbisenin yanında kullanabileceğiniz clutch adi verilen el cüzdanı seklinde tasarlanmış çantalar uygunluk sağlar.  

Her Boyutta Bir El Çantası Bulabilirsiniz

Burada tercih edilen küçük el çantası boyutlarının küçük oluşundan kaynaklı olarak da rahat bir şekilde kullanılmayı sağlamaktadır. Gündelik hayat içerisinde  şıklıkla dışarıda ve ev arasında gidip gelmek durumunda olan kişilerin de rahatlıkla kullandıkları ve kendilerini güvende hissettikleri bir anne el çantası modeli de bilek çantasıdır. Zarif bir şekilde kullanıma uygun olan herhangi bir davette kullanılabileceğiniz gibi gündelik hayatta da kolaylık sağlayan bu bilek çantaları; küçük bir kayış ya da askı yardımıyla ile geçirilerek el ile kavranır. Bu tarz çantaların üretiminde özellikle zarif bir görünüm sunmasına dikkat edilmiştir. Her boyutta bir marka el çantası bulabilirsiniz. Bu günlük hayatta kullanırken bir el çantasından beklediğimiz performansa bağlıdır. Makyaj malzemelerini taşıyabilmek için de el çantaları şıklıkla tercih edilir. Bunlar da modaya uygun şekilde dış tasarıma sahipken içleri de malzemelerin alınabilmesini sağlayacak genişlikte üretilir.  

Büyük El Çantası Modeli Olarak Da Bilinen Makyaj Çantaları

Büyük el çantası modeli olarak da bilinen makyaj çantaları gündelik kullanıma oldukça uygundur. Daha ufak clutch benzeyen el çantaları taşıyarak daha rahat hisseden kişiler için ise içinde para cüzdanı veya kredi kartı taşımaya uygunluk gösterecek küçük ve kullanışlı el çantaları da bulunur. Ofis yaşamında kullanıma uygun olarak üretilmiş evrak çantaları da el çantası markaları türlerindendir. Dikdörtgen seklinde bir tasarıma sahip olan bu evrak çantası ofis yaşamında büyük bir kolaylık sağlar. Elde tutmaya elverişli olarak üretilmiş olan bu evrak çantaları istenirse bir askı yardımı ile omuz çantası sekline dönüştürülebilmektedir. Kategorimiz içerisinde birbirinden farklı ve tarz el çantası modellerini bulabilirsiniz.