Gündelik yasamda birçok kadının tercihi elbiselerdir. Mini, midi ve maksi boy kullanımları ile her zaman şık ve farklı olmanızı sağlayan tüm elbise modelleri sezon trendlerine göre tasarlanmaktadır. Topuklu bir ayakkabı ile gece şıklığınızı tamamlarken bir bot veya sneaker model bir ayakkabı ile gündelik yasama ayak uydurmanızı sağlamaktadır. Sezona damgasını vuran kışlık elbise modelleri ile yılın en şık kombinin sağlayabilir ve tarizinizi oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı renkte canlı elbiseler, mat ve ağır görünümde gece elbiseleri, her biri modaya yön veren oldukça sevilen tasarımlar ile gardıroplarda yerini buluyor. Farklı desenlerin bir araya gelerek kombinle meşinin ortaya çıkardığı şıklığı bu sezon sende yakalayabilirsin. Özellikle kışın vazgeçilmezi boğaz yaka triko elbiseler şık ve uzun bir çizme ile kombinendekinde hem tarz hem de gündelik hayatta kullanılabilir bir parça olur. Aksam yemeklerinde, özel davet ve kokteyllerde kullanabileceğiniz kışlık triko bayan elbise; sade durusuna şıklık katacak birbirinden farklı kemer ve kuşak ile fark katılabilir. Siyah ve bordonun hem ağır hem de asil durusuna eşlik edecek gümüş renginde bir stiletto ayakkabı ile sıklığı yakalayabilmek mümkün olur.

Özel Elbise Modelleri Farklı İndirim Fırsatları Yakalayın

Elbiselerde en önemli detay yaka kısmidir. V yaka, balıkçı yaka, bisiklet yaka, pileli yaka, boğazlı yaka, dantelli yaka seçimine göre tarzını ortaya koyabilirsin. İçinde kendinizi rahat hissedebileceğiniz pamuklu kumaştan üretilmiş olan bir elbise veya özellikle is yerinde kullanılabilmeye uygun olan likrali abiye elbiselerde sadeliğin Sıklığını öne çıkarır. Elbiselerde tercih edebileceğiniz renkler yılın modasına uygunluk oluştursun istiyorsanız; siyah, haki, kiremit, taba, bordo ve pudra renkleri elbiselerde en çok tercih edilen modellerdendir. Kendi vücut yapınıza uygun olarak seçeceğiniz dar kalıp veya normal kalıp elbiseler ile önemli olan içinde kendini rahat hissetmendir.  Elbise tercihinde bulunurken kullanımda bulunduğunuz yere göre bir tercih yapmak oldukça önemlidir. Sıklığı yakalarken yerine göre giyinmenizi sağlayabilmek elbisenin durusunu da etkileyecektir. Gündelik hayatta kullanabileceğiniz bir elbise ile bir aksam yemeğinde kullanabileceğiniz elbise farklı şekillerde kombinlenmelidir. Orta boy, uzun boy veya kısa boy tercihleri ile elbise seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Seçeceğiniz elbisede kol detayı da tarizinizi yansıtabileceğiniz noktalardır. Uzun kol, kolsuz veya kısa kol modellerinden herhangi biriyle de sıklığı yakalayabilirsiniz.

Binlerce Çeşit Kadın Elbise Parçaları Satın Alabilirsiniz.

Bir davette kullanabileceğiniz ön ve arka kruvaze detayı bulunan çizgili bir elbise ile sivri burun ve uzun topuklu bir ayakkabıya kom binleyebilirsiniz. Şık bir görünüm sunarken tarizinizi da yansıtabileceksiniz. Birkaç takı ile de istenen kombini oluşturabilirsiniz. Yaz modasının elbise trendleri içerisinde özellikle; pudra, bebek mavisi ve lila tercih edilen renklerdendir. Beli büzgülü elbise modelleri rahatlık katarken tarz bir görüntüde oluşturur.  Bu yılın vazgeçilmezi olan kapüşonlu elbiselerde sıklıkta bir numara olmanızı sağlar. Farklı noktalarda kombinenmiş özel dikim cep detayı, gipürlü ve dantelli elbiseler pileli yırtmaçlı, truvakar kol detayına sahip olan elbiselerde kullanacağınız ayakkabı modeli ile çanta tamamlayıcı aksesuarlar da olacaktır. Kapüşonlu bir elbise altında giyebileceğiniz sneaker hem spor hem de rahat bir görüntü oluşturur. Birbirinden şık elbise modellerine detaylı olarak kategorimiz içerisinden inceleyebilirsiniz.