Gündelik hayatin vazgeçilmez parçalarından olan eşofmanlar rahatlık sunarken tarz bir görünümde sağlar. Kadınların gardıroplarında muhakkak ki yer alan kaliteli ve rahat kıyafetin sağlayıcısıdır. Günlük giyim için tercih edilen çok şık eşofman altı bulunmaktadır. Hem kadınların hem erkeklerin tercih ettikleri eşofman takımlarının çocuk giyimi üzerinde de üretimde bulunur. Yaz ve kış kullanılabilmeye uygun olarak üretilen kadın eşofman takımı üretildiği kumaşın yapısı ile de dikkat çeker. Kısa ve uzun modelleri ile üretilmiş ve birbirinden şık kombinin tamamlayıcısı olan bayan eşofman takımı geniş bir kullanım alanı sunar. İdeal fiyatlar ile ulaşılabilecek olan eşofman takım modelleri evde ve sokakta giyilebilecek modeller basta olmak üzere sportif aktivitelerde kullanıma uygun olarak da üretilir. Sıklıkla kullanılan ve tercih edilen renk skalası; gri, kırmızı, siyah ve beyaz, pembe ve lacivert renklerinden oluşur.

Kadın Eşofman Takımları Sevdiğin Markaların Yeni sezon Ürünleri Kampanyaları

Eşofmanın alt ve üst takım modelleri birbirine benzeyen tarzda üretim alanına sahip olurlar. Eşofmanların yan kısımlarında çift şerit veya üç şerit çizgi ile renklendirilen tarzı sıklıkla kullanılan modellerdendir. Dokusu ile uzun süreli yürüyüşlerde rahatlık sağlarken ufak dokunuşlar ile de göze çarpan bir tarz oluşturur. Yaz aylarında üretilen eşofman çeşitleri daha çok hafif yapıda ince terletmeyen modelleri tercih edilirken kışın daha çok sıcak tutacak, kalın kumaşlı ve pamuklu, yünlü modelleri tercih edilir. Tek parçadan oluşan siyah eşofman günümüzde yerini çift parçalı olarak korumaya devam eder. Bu alt ve üst takımın birbirinden farklı renklerde bulunabildiği modellerdir. Sportif aktivitelerde özellikle teri emen yapıda polyester kumaş eşofmanları kullanmak uygun olur.

Eşofman Modelleri Size Özel İndirimli Fiyatlarla

Eşofman takımı tercih edilirken sadece alt ve üst penye olarak tercih edilebilir veya fermuarlı ve kapüşonlu modelleri de sıklıkla kullanılmaktadır. Altında kom binleyebileceğiniz beyaz şık bir spor ayakkabısı ile günlük sporunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısa kol veya uzun kol modelleri ile dikkat çeken bol eşofman pantolon paça kısmi ile de farklılık sağlar. Yeni moda ürünlerde dikkat çeken büzgülü paça pantolon; eşofman takımlarında da kullanılan modellerdendir. Oldukça şık ve tarz bir görünüm sunan eşofman modellerini kategorimiz içerisinden inceleyebilirsiniz