Yeni Sezon Etek Modelleri

Görüntüsündeki zarafeti ve sıklığı ile çeşitli şort etek modelleri dolaplarda yerini alıyor. Essiz tasarımlar ile ortaya konmuş son moda marka etekler günlük giyimde veya is ortamında giyilebilmeye uygun olarak üretilirler. Farklı stillerde tarz bir görünüm oluşturulmasında katkı sağlayan midi etek her dönem modasını yitirmeden tercih ediliyor. Gardırobunuzda bulunan günlük hayatta kullanılabilecek olan bluz, t-shirt, kazak veya ilgi çekici bir gömlek ile kombin oluşturulabilir. Etek kullanım alanı olarak özel davetlerde giyilebilecek gibi gündelik hayatlarında da tercih edilebilir. Mini, midi ve maxi boyutları ile birbirinden sik bir görünüm yakalamayı sağlamaktadır.  Yaz ve kış aylarında kullanıma uygun olarak üretilen farklı kumaşta etek çeşitleri de bulunur. Renkleri ve detayları oldukça zengin tasarımlara sahip ve dayanıklı yapıda bulunurlar. Gündelik hayatta veya herhangi bir is ortamında kullanmak için klasik detaylara sahip bir etek tercih edilebilir. Klasik bir türbanlı etek tercihinde bulunacaksınız eğer midi boy bir etek kullanıma uygunluk sağlar. Yaz aylarında bir babet veya bir spor ayakkabı ile kombinene bilen bu model türü; kış aylarında uzun bir çizme ile sik bir görünüm yakalamanızı sağlayacaktır. Aksam yemeklerinde, özel davetlerde veya is ortamında kullanılabilecek kalem etek; deri formda üretimi ile oldukça ilgi çekiyor. Kumaş etek, deri etek, pileli, triko gibi farklı çeşitlerde modelleri bulunabiliyor.  Renk skalasına bakıldığında oldukça geniş bir açı ile karşılaşıyoruz. 

Günün Fırsatları Kalem Eteklerde

Siyah, yeşil, bej, gri, bordo ve kiremit tonları şıklıkla tercih edilen kısa etek rengi çeşitlerindendir. Hem yaz hem kış giymeye uygunluk sağlayacak kalem etekler, sik bir görünüm oluştururken her mevsime uygun olarak giyebilmeyi de kolaylaştırıyor. Böyle bir eteğin üzerine kom binleyebileceğiniz sik bir kazak ve yarım bir stilinizi de ortaya koymuş olursunuz. Gündelik hayatta da rahatlıkla tercih edebileceğiniz günlük etek modelleri kesimleri pileli, dar kesim, kloş olarak adlandırılmaktadır. Bu modelleri gündelik hayatta rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Tasarımları ile kıyafetin modelini de ortaya çıkaran ve genel olarak bir tarz oluşturmanızı sağlayan etek modellerinden sportif hissetmenizi sağlayacak olan firmaların özel olarak ürettikleri spor kadın etek türlerini; çanta veya aksesuar ile tamamlayabilirsiniz.  Buna ek olarak böyle bir eteğin altında kullanabileceğiniz bir sandalet veya spor ayakkabı da hoş bir görünüm sunacaktır. Kışın rahatlıkla kullanabileceğiniz kalem etekler kalın bir yapıda üretilirler. 

Haftanın İndirimli Kampanyalarıyla Pileli Etek Mini Modeller

Bu mevsimde rahatlıkla giyebileceğiniz yüksek bel kısa etek de sıklığı sağlarken mevsimin soğuğuna karşı da koruyucu özellik taşır. Etek alırken tercih edebileceğiniz model türleri sadece renk ve kumaş yapısına göre değil dıştan bakıldığında gözle görülen formda da farklılıklar yapılabilir. Dar kesim, geniş kesim, yırtmaçlı, deri etek modelleri de en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Kot, kalem, lastikli, kadife, kumaş, deri gibi oldukça fazla seçenekte etek modelini her mevsim kullanabilmeye uygun olarak üretiyorlar.  Bununla birlikte kullanacağınız ekose bir yüksek bel etek üzerinde düz renk bir gömlek gündelik hayatta ve is yerinde rahatlıkla kullanılabilir bir kombin olacaktır. Özellikle dar mini etek kombinelerinde dikkat etmeniz gereken nokta çorap ve ayakkabı seçimidir. Birbirinden farklı ve tarz bir görünüm sunacak kolej eteği modellerini kategorimizi içerisinde inceleyebilirsiniz.