Gömlek

Kış Sezonun Öncelik Ürünleri Oduncu Gömlek Modelleri

Modasını yitirmeyen her yasa ve cinsiyete uygun olarak üretilen beyaz gömlek modelleri tarizinizi yansıtmada bir numaradır. Her alanda kom binlemek için rahatlıkla kullanılabilecek gömlekler; kadın ve erkek aksesuar olarak yerini bulur. Rahatlık sağlarken tarz bir görünüm oluşturmanıza da katkı sağlayan gömlek modelleri; işyerinde, resmi ortamda, gündelik hayatta veya özel davetlerde kullanıma uygun şekilde çeşitleri bulunmaktadır. Klasik kesim keten gömlek modelleri ve tek tonlarda oluşan gömlekler işyerinde rahatlıkla kombine bilecek modellerdendir. Daha farklı alaşımlara sahip olan ve değişik dokudaki oversize gömlek modellerini de bulabilirsiniz.  Gömlek üretim aşamasında her mevsim kullanılabilecek parçaların üretildiğini görebiliriz. Bu anlamda yazın giyilen gömlek türleri ile kışın giyilen ipek gömlek türleri kumaş olarak birbirinden farklılık sağlar. Her mevsime uygun olarak rahatlıkla giyebileceğiniz yazlık gömlek tasarımları; kısa kol, uzun kol, sifon, saten veya yaka kısımlarındaki farklı detayları ile büyük bir zenginlik oluşturur. 

En Son Moda Trendleri Farklı Stillerde Beyaz Gömlekler

Renk seçenekleri ile de oldukça değişik ve farklı tonlarda üretim alanına sahip olan gömlekleri kom binlemek de oldukça kolaydır. Çoğunlukla tercih edilen renkler; beyaz, gri, siyah, haki, lacivert olmaktadır. Resmi yerlerde ve is ortamında kullanılabilecek şık gömlek modelleri kadınların şık bir etek ve ceket ile kom binlemesi mümkün olur. Erkeklerinde aksesuar olarak kravatı tercih ederek kom binlemesi oldukça şık bir görüntü sunar. Yaz mevsiminde tercih edilebilecek olan kısa kollu gömlekler yerini kış mevsiminde uzun kollu gömleklere bırakmaktadır. Salaş gömlek kadın üzerinde kol bölgesinde bulunan düğme detayı ile de uzun kollu bir gömlek kısa forma dönüştürülebilir gömleklerde önemli noktalardan biri de yaka kısmidir. 

Çeşitli Alternatif Yeni Sezon Keten Gömlek Fiyatları

Hakim yaka gömlekler dışında yakasız gömlek çeşitlerini de bulabilirsiniz.  Çeşitli alternatif ve modellerde üretilen gömlekler yoğun moda algınızı ön plana çıkarmayı da sağlıyor. Özellikle yaz aylarında ve sıcak alanlarda kullanabileceğiniz sile bezi gömlek türleri terletmeyen ince dokusu sayesinde bir ferahlık sağlıyor. Sifon gömlekler de görüntü olarak şıklık sağlarken kombineme de rahatlığı da sunuyor. Oldukça renkli ve canlı tonlarda tercih edilen gömlek renkleri de yaz aylarında kullanma uygun olarak bir kot veya etek ile tercih edilebilir. Zevkinizi ortaya koymanız da önemli bir parça olarak kabul edilen gömlek bluz çeşitlerinin farklı modellerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz.