Kış Sezonunda Gardolabınızı Boş Bırakmayın Şişme Mont Modelleriyle

Dolapların vazgeçilmez parçalarından olan mont kadın ve erkek kullanımına uygun olarak sevilen favori parçalardandır. Havaların soğumaya başlaması sonbahar ve kış aylarına doğru geçiş yaptığımız dönemlerde kullanabileceğiniz çeşitli şişme mont modelleri tarizinizi oluşturmanıza katkı sağlar. Soğuğa engel olabilmesi amacıyla üretilmiş olan kışlık mont modelleri kumasının kalitesine özellikle dikkat edilerek üretilmektedir. Mont modelleri; deri, kot, kaz tüyü gibi birbirinden farklı materyallerden üretilmektedir. Günlük hayatta sıklıkla kullanıma uygun olarak üretilmiş bayan mont modelleri özellikle is yaşamında kullanılan, günlük hayatta kullanılan ve spor amaçlı faaliyetlerde kullanılan olmak üzere farklı alanlara hitap edecek şekilde üretilir. Diş görünüşüne dikkat edenlerin özellikle sıklığı sağlarken tarz bir görüntü oluşturabilmelerini de yardımcı olacaktır. Mont modelleri; uzun kollu ya daha kısa kol olarak iki farklı çeşitte bulunabilmektedir. Uzun veya yarım mont olarak da çeşitleri dikkat çekicidir. 

Sezonun Öne Çıkan Uzun Mont Ürünlerine 

Renkleri de birbirinden farklı olabilmekte ve tarzınıza göre renk konumunu da oluşturabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilen montlar; parlak, süet, deri, metalik, pelüş, kaz tüyü, kot, anorak gibi üretim alanlarına sahip olarak kullanılabilir. Seçmiş olduğunuz siyah mont modelleri arasında sportif aktivitelerde kullanabileceğiniz ve gündelik hayatta sporun şıklığını yakalayabileceğiniz şişme montları da çokça tercih edilen modellerdendir. Deri montlar her sezon çoğunlukla tercih edilir. Şık bir siyah kot pantolon ile birlikte uzun bir çizme ile kom binleyebilirsiniz. Bu gündelik hayatta kolaylıkla kullanılabilir bir görüntü oluşturur. 

Trend Modelleri Bu Sayede Kolayca Mevsimlik Montlar

Montlar üretilirken özellikle dışarıdan gelebilecek herhangi bir doğa olayına karsı da sağlam bir yapıda üretilir. Su geçirmez yapıda üretilen sportif aktivite ya da soğuk hava montları da tercih edilebilir. Tercih edeceğiniz montu; kot pantolon, tek renk elbise veya etek modelleri ile kom binleyebilirsiniz. Kapüşonlu, kapüşonuz, kemerli, kemersiz olarak tercihte bulunabileceğiniz uzun mont modelleri, cep bölmeleri ve kumaşın üzerindeki ince detayları ile de dikkat çeker. Kapüşonlu detayında yer alan kürk modeli de şıklıkla tercih edilen montlardır. Son modaya uygun olarak üretilen montlarda kürk detayı yaka kısmına da islenmiş olarak görebilirsiniz. Konforlu, soğuğa dayanıklı uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilen Kışlık mont çeşitlerini kategorimiz içerisinden inceleyebilirsiniz.