T-shirt

Gardıropların vazgeçilmez ürünü olan salaş t-shirt, kombineme de usta parçalardandır. Kadınların vazgeçilmez ürünlerinden olan uzun t-shirt yaz ve kış kullanımı uygun olarak üretim alanına sahiptir. Model olarak bakıldığında kadın, erkek ve çocuklara özgün farkli tarzlarda üretim alanı sahiptir. Konforlu olusu da dikkat çekiciliğinin yanında bir avantajdır. Gündelik hayatta rahat bir kombin elde etmek isteyen kişilerin kullanabilecekleri t-shirt modelleri birbirinden farklı ve şık pantolonlar ile kombineleriler.  Yaz aylarında kullanılabilecek kısa kollu ve penye t-shirtler üzerindeki farklı model ve desenleri ile şıklık yakalamakta ön plana çıkan parçalardandır. Kış aylarında da özellikle uzun kollu, kalın modellerini tercih edebilirsiniz. Giyecek olan kişiye göre üretilmiş birbirinden farklı çeşitleri bulunan t-shirtlerin düz kesim, slim fit, uzun ve kısa olarak adlandırılabilecek çeşitli türleri bulunur. Renk ve desenlerin de akla gelmeyecek tasarımlar yapılan ve bunun sıklığı ile göz dolduran çizgileri de ön plana çıkar. 

Sokak Modasında T-Shirt Modelleri Büyük İndirimler

Daha çok is yerinde kullanılabilecek tarzda üretilen makulen ve feminen yapıdaki kısa t-shirt modelleri gündelik hayatta ve sportif aktivitelerde daha eğlenceli ve coşkulu renklere sahip olur. Üzerindeki farklı baskılar ile de sokak modasına uygun t-shirtler ile giymiş olduğunuz bir pantolon, etek veya şort ile de kom binlemeniz oldukça kolay olacaktır. T-shirtlerinin basic adi verilen çeşitlerinde daha çok yaka kısmındaki detay ile fark edebiliriz. Düz yaka, bisiklet yaka, polo yaka adi verilen birbirinden farklı çeşitte yaka stillerini tarzınıza göre uydurabilirsiniz. T-shirtlerin çokça tercih edilmesindeki avantajlardan biri ise her kıyafetini altında kullanılabilir oluşudur. Klasik kesim bir kazak, hirka yada gömleğin içerisinde kullanabileceğiniz basic; siyah ya da beyaz renkteki bir Bayan t-shirt özellikle erkek modasında ön plana çıkmaktadır. 

Yeni Sezon Kadın T-shirt Koleksiyonumuz Sürpriz Fırsatlar

Sıfır yaka veya v yaka tarzdaki t-shirtler ile pantolonlar kombineleriler. Online T-shirt üretiminde kullanılan pamuklu kumaş vücudun uzun saatler kaynaklı olarak yıpranmasını ve tahriş olmasına engel olur. Likralı tasarimi mevcut olan t-shirtlerde özellikle rahat kombin oluşturmak isteyenler için iyi bir modeldir. Son dönemlerde kullanılan kadın t-shirt üzerindeki baskılar da genç kesimler üzerinde tercih edilen ucuz t-shirt modellerindendir. Birbirinden farklı şık ve mevsimine uygun t-shirt markaları kategorimiz içerisinden inceleyebilirsiniz.