Tanga

İç giyim ürünleri kadınların kendilerini iyi hissetme noktalarında oldukça önemli olup tanga modelleri de birçok seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Bu modeller pek çok kadın tarafından tercih edilmekte olup favoriler arasında yer almaktadır. Yumuşak, pürüzsüz ve farklı tasarımları sayesinde her zevke hitap edebilmektedir. Eğlenceli, birbirinden farklı desenleri de düz sade seçeneklere kadar istediğiniz tangayı inceleyebilir ve alabilirsiniz. Günlük ve özel giyim için ultra rahatlık sunmakta olan bu çeşitlilik içinde beden ölçünüze göre tam olanı alarak kendinizi mutlu edebilirsiniz. Dantel, saten, pamuk ya da penye gibi kumaş türleriyle de en sevdiğiniz ve rahat hissettiğiniz kumaşlara yönelebilirsiniz. Üstelik bunları bütçenize göre bulabilir ve uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. 

Tanga Nedir?

İç giyim ürünleri içinde 70’li yıllarda ikonik ürünler olarak modaya katılarak kadınlar tarafından severek kullanılmaktadır. Kesimleri ve modelleri dolayısıyla oldukça rahat olan bu iç giyim ürününü her renkte bulabilir ve memnuniyetle kullanabilirsiniz. En önemli özelliklerinden biri de istediğiniz kıyafetin altına giymeniz halinde iz yapmaması ile de son derece kullanışlı olmaktadır. Diğer külot modellerine nazaran daha düşük, orta ve yüksek bel kesimlerden oluşmakta olduğu için farkını ortaya koymaktadır. Klasik olan modelleri ise geniş yan bant ve ön koruma bölümünden oluşmaktadır. G – string adlı modelleri ise yan bantaları ve arka kesimi ince iplerden tasarlanmaktadır. Fantezi külot seçenekleri genellikle G – string şeklinde üretilmekte olup farklı kumaşlarda bulabilirsiniz. Sizler de tanga çeşitleri içerisinden size en uygun olanı seçebilir ve satın alabilirsiniz. 

Tanga Modelleri Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda içgiyim dünyasının en popüler olan türlerinden biri olarak tanga modelleri diğer iç giyim modellerinin kullanılmasını en aza indirmiştir. Çünkü pek çok açıdan kurtarıcı olmakla beraber estetik görünüm açısından da hoş görünmektedir. İlk olarak rahatlığı ile avantaj oluşturmakta ve kalem elbise, tayt ve dar kıyafetlerle giyildiği zaman diğer türlere göre daha rahat hissettirmektedir. Ayrıca izinin belli olmasını istemediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz. İç giyim tercihleri kişiden kişiye değişmekte olsa da bu modelin sunduğu rahatlık ve özgürlük dengesiyle kendinizi daha güzel ve farklı hissedebilirsiniz. Vücudunuza ve beden ölçünüze göre tam olanı bulduğunuz zaman hayatın her alanında kendinizi özel hissetme fırsatı sunmaktadır. Bayan tanga modellerinde saten ve lüks dokulu kumaşlardan oluşanları da oldukça rahat ve şıktır.  Daha esnek ve hareket alanını kısıtlamayan kumaşlar en çok tercih edilenler içinde yer almaktadır. Günlük hayatta kullanımı ile nefes aldırmakta olan ve pamuksu dokusu sayesinde yumuşak olan pamuk kumaşlar sağlıksal açıdan da sizleri sıkmamaktadır. Özellikle yüksek bel tanga seçeneği rahat, kavrayıcı ve toparlayıcı gibi görünmesiyle de ayrı bir özgüven katmaktadır. Çoğu kadın giydikleri kıyafetin içinden görünmeyen ve de izinin belli olmadığı modelleri tercih ederek daha güzel hissetmek ister. Çünkü pürüzsüz ve dümdüz göründüğü zaman en iyi şekilde kullanım sunmaktadır. Dikişsiz ya da lazer kesim olarak üretildiği zaman ne kadar dar olursa olsun kıyafetlerle uyum sağlayarak sizi iz konusunda kurtarmaktadır. Kendinizi daha feminen ve seksi hissetmek adına farklı renkler ve modeller tercih edilerek beklentinizi karşılayabilirsiniz. Fantezi konusunda daha çekici ve farklı görünmek için ilk akla gelecek olan elbette ki dantelli tanga olmaktadır.  Beyaz, kırmızı, siyah ve daha bir sürü rengi ile istediğiniz ve size en çok yakışan rengi tercih edip kullanabilirsiniz. Bu sayede hem ruhunuz hem de bedeniniz kendini güzel hissederek rahat hareket etmeniz mümkün olmaktadır. Vücudunuzun nasıl görünmesini isterseniz buna uygun model alarak giyebilirsiniz. Bu da kusursuz ve estetik görünüm sergilemenize yardımcı olmaktadır. 

Tanga Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

İç giyim modellerini tercih etme noktasında ilk olarak vücudunuzu iyi tanımalı ve de beden ölçünüze tam olarak uyacak türü tercih etmelisiniz. Yani içinize giydiğinizde günlük hayatta mı yoksa özel anlarda mı kullanacağınızı bilmeniz ve karar vermeniz gerekmektedir. Örneğin ipli tanga almışsanız bunu uygun şekilde kullanarak beklentiniz doğrultusunda kullanım alanı seçmelisiniz. Günlük kullanımlarda belli olmaması adına çok rahat ya da dar kıyafetlerin altına tamamen görünmez şekilde olan sade kesimli mikrofiber ya da pamuklu kumaşlara yönelmelisiniz. Günlük hayatta sürekli olarak kullandığınız temel kesime sahip olan bir tanganın beyaz, siyah ya da ten renginde olmasına dikkat etmelisiniz. Her rengi mevsimine ve de kıyafetine göre giymeniz de önemlidir. Siyah renkteki tangayı kışları ya da koyu kıyafetlerde tercih edebilirsiniz. Yani açık tonlarda olan bir kıyafetle siyah tanga giyilmesi pek de hoş olmayacağı için bu detaylara önem vermelisiniz.  İç çamaşırı bölümünüzü daha çeşitli ve farklı tasarımlar ile doldurmak isterseniz dantel, saten ya da pamuk kumaşlardan bulundurmalısınız. Hangi kumaşta kendinizi daha rahat ve özgür hissetmekteyseniz buna göre yatırım yapabilirsiniz. Burada önemli olan alt giyim ve üst giyim konusunda da kolaylık sağlayacak olan kombini oluşturmaktadır. Yani siz de bunan ya da almak istediğiniz alt giyim bir külot tanga rahat şekilde sutyen ile de kombinlenebilmelidir. Hem takım oluşturmuş olursunuz hem de uyumu yakalayarak bütünlüğü yakalarsınız. Eğlenceli ve de farklı tasarımlardan hoşlananlar için de birbirinden farklı renkler ve desenler tercih edilebilir. Göz alıcı olan çizgiler, retro desenler ve de mevsime göre oluşan çiçekler ile size hitap eden modeli alabilirsiniz.  Her türlü iç giyim alışverişinde teninizi pürüzsüz ve rahat hissettirecek olan türlere yönelerek bedeninizi mutlu edebilirsiniz. Soğuk zamanlarda ise bu türleri atletler ya da termal ürünlerle kullanarak vücut ısı dengenizi sağlayabilirsiniz. Estetik ve de farklı tasarımlar sonucu ortaya çıkan tangalarda fantezi ve özel günlere göre tercih yapmak isterseniz kırmızı tanga alabilir ve istediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz. 

Tanga Fiyatları Nedir?

Birden çok sayıda farklı tasarımlarıyla göze çarpmakta olan iç giyim ürünleri piyasada mevcuttur. Sitemizde yer almakta olan kategorimiz ile sizler için en uygun olan ve her bütçenin düşünüldüğü tanga fiyatları sunulmaktadır. Hem fiyat açısından hem de ürününü kalitesi ve kumaşı göz önünde bulundurularak tasarlanan modellere göz atabilir ve satın alabilirsiniz. Kumaşa, markaya ve kaliteye bağlı olarak şekillenen fiyatlar konusunda her bedene ve tarza göre modeller bulabilmek mümkündür. Piyasada çok farklı markalarda ve kumaşlarda üretilmekte olan bu modeller içinden size en uygun olanını beden ölçünüze göre tercih edebilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatları belirlenirken çoklu ya da tekli olup olmamsın da dikkat çekmektedir. Bazı markalar set olarak satmakta olduğu için ürünün adetine göre fiyat belirler. Ancak tekli olarak satılan model ve ürün ise daha farklı fiyatla karşımıza çıkmaktadır. Bu parçalara beğeneceğiniz model seçenekleriyle ulaşmak için sitemize göz atabilirsiniz.  Her modelini ve de setini bulabilmek adına sadece modele değil kumaşa ve stile de yönelmek gerekir. Yarım tanga modellerinden daha gösterişli renklerde tasarlanan modellerine kadar kategorimizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Bu sayede kendinizi mutlu ve özel hissederek günlük hayatta da kullanabileceğiniz türümleri en uygun fiyata temin edebilirsiniz.