Mevsim geçişlerinin kurtarıcısı trençkotlar

Kadınların gardıropların da vazgeçilmez parçalarındandır. Renk, model ve kumaş türüne göre birbirinden farklı her zevke hitap edebilecek bir yapıya sahiplerdir. Sade bir kıyafetin üzerinde oldukça şık ve farklı duracak olan trençkot kadın modeli özel sezon modeli olarak üretilmektedir. Kombineme de zorluk yasayamayacağınız hem şık bir görünüm sağlarken hem de içerisinde kendinizi rahat edeceğiniz parçalardandır. Her mevsim kullanılmaya uygun olarak üretilen kumaş yapıları ile daha çok sonbahar mevsiminde kullanılmaya başlanan bir üründür. Her yılın popüler olan ürün modası değişiyor. trençkot her yıl ve her sezon popülerliğini yitirmiyor. Farklı renklerde karşılaştığınız trençkot bayan modelleri tarizinizi oluşturmanıza da katkı sağlar. Renk skalasına bakıldığında özellikle; gri, bej renkleri çokça tercih edilirken daha farklı renklerde karşılaşılabilir. 

Trençkot her yıl ve her sezon popülerliğini yitirmiyor

Trençkot modelleri; işyerinde veya bir aksam yemeğinde kullanılabilecek klasik tarzda üretilmiş olarak bulunurken gündelik hayatin temposuna uygun bir şekilde spor siyah trençkot modelleri de yer alır. Üretilirken kumaşı terletmeyen ince yapıda olabilirken diğer taraftan da kullanılan pamuksu üründen kaynaklı olarak soğuktan koruyan bir yapısı da bulunur. Seçecek olduğunuz trençkotun boyutu da tercihinize göre değişir. Oldukça uzun yapıda üretimi yapılan trençkotların bel bölgesinde biten çeşitleri de mevcuttur. Üzerinde kullanılan fermuar detayı yerine kuşakla bağlanabilen modelleri de şıklıkla tercih edilmektedir. 

Kadife yapıda üretilen bir trençkot modelleri

Trençkotun tamamlayıcısı olarak kullanılabilecek bir kumaş ya da Jean pantolon altında bot veya çizme ile kombineleriler. Bunun dışında kış aylarında giyilen bir trençkotun içerisinde boğazlı bir kazak, bir kolye ve bunu tamamlayıcı aksesuar olarak şık bir çanta, beyaz şapka ile de tamamlanabilir. Bu sezonun ve her sezonun şıklıkta ön planda olmanızı sağlayacak olan yazlık trençkot üretimlerinde dikkat çeken model deri trençkottur. Rahatlık sağlarken alışılmışın dışında bir görüntü oluşturur. Trençkot kumaş türleri içerisinde farklılıklar yaparak görünümde de değişiklik sağlayabilirsiniz. Kadife yapıda üretilen bir uzun trençkot, giyime bir parlaklık katarken saten kumaştan üretilmiş bir Kısa trençkot kolayca kırışmayan yapısı ile de günlük kullanımda rahatlık sağlar. Krep kumaştan üretilmiş trençkotlar ise dışarıdan bakıldığında daha salaş ve spor bir görünüm oluşturur. Her vücut tipine uygun olarak üretilen ve mevsim geçişlerinde daha çok kullanılan trençkot modellerini kategorimiz içerisinden inceleyebilirsiniz.