Hakkımızda

19 Mart 2022 Cumartesi tarihinde güncellenmiştir.

Türkiye'nin en büyük mobil alışveriş sayfası www.gecemilano.com, 2 yıldır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. GM GİYİM VE BAKIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. (GM GİYİM VE BAKIM ÜRÜNLERİ) olarak www.gecemilano.com ve GM GİYİM VE BAKIM ÜRÜNLERİ perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan binlerce fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Huzurlu ve Memnun Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Huzurlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden www.gecemilano.com, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. www.gecemilano.com, mobil alışveriş sitesi kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi %100 olması şart

GM GİYİM VE BAKIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

www.gecemilano.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. GM GİYİM VE BAKIM ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

www.gecemilano.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 6 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.